ye-logo.v1.2

Ситуація з COVID-19 в Україні та на Хмельниччині: ранкова статистика

Здоров'я 2762
Хворі на коронавірус хмельничанки лікуються амбулаторно
Хворі на коронавірус хмельничанки лікуються амбулаторно. Фото: ілюстративне pixabay.com

У Хмельницькому підтверджено два нові випадки COVID-19.

За інформацією пресслужби Хмельницької міської ради, станом на дев’яту ранку 25 липня на Хмельниччині від початку світової пандемії COVID-19 зафіксовано 1 тисячу 39 випадків інфікування коронавірусом. Ця статистика збігається з інформацією облдержадміністрації станом на 20-у годину минулої доби.

«З-поміж виявлених в області випадків COVID-19 — 886 людей вже подолали хворобу. Фактично частка одужавших становить 85,3 відсотка. На жаль, в області зареєстровано також 23 летальні випадки пов’язані з ускладненнями COVID-19. Станом на 20-у годину 24 липня на Хмельниччині підтверджено чотири нові випадки захворювання на коронавірус. Інфекцію виявили: у Хмельницькому в двох людей, у Кам’янці-Подільському в однієї людини та у Шепетівці в однієї людини», — повідомили у Хмельницькій облдержадміністрації.

У пресслужбі Хмельницької міської ради детальніше розповіли про інфікованих жителів обласного центру. Це 48-річна жінка, яка входить до числа контактних осіб, і 20-річна жінка. Обоє лікуються амбулаторно.

«Крім того, у Хмельницькому додався новий випадок одужання від коронавірусу. Хворобу подолав 53-річний чоловік, який лікувався в інфекційній лікарні», — додали у Хмельницькій міськраді.

Впродовж минулої доби в Україні зафіксували 1 тисячу 106 нових випадків інфікування коронавірусом. Інфографіка: Міністерства охорони здоров’я України

Впродовж минулої доби в Україні зафіксували 1 тисячу 106 нових випадків інфікування коронавірусом. Інфографіка: Міністерства охорони здоров’я України

А ось на території України знов спостерігається зростання лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

За інформацією пресслужби МОЗ, за минулу добу в країні зафіксовано 1 тисячу 106 нових випадків інфікування коронавірусом. Для порівняння, напередодні йшла мова про 972 нові випадки.

«Таким чином станом на дев’яту ранку 25 липня з початку світової пандемії в Україні коронавірус виявили у 63 тисяч 929 людей. З-поміж них хворобу подолало 35 тисяч 497 громадян. На жаль, зафіксовано й 1 тисячу 590 летальних випадків», — повідомляють у пресслужбі МОЗ.

Читайте також: В окремих частинах Хмельниччини запровадили зміни до карантинних обмежень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую