emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку [email protected]. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Кармелюк


БЛОГ (ДОПИСИ)

Про автора Бог, Україна, Свобода

Суд над вбивцею Червонюком

Сьогодні, 02.09.2014 року Апеляцйний суд Хмельницької області оголосив вирок по справі " Мажора - вбивці" Червонюку.
Нажаль, феміда ухвалила рішення про амністію ВБИВЦІ, не зважаючи на тяжкість злочину і завдані всі шкоди як загиблому, так його батькам. "Славнозвісні судді", з якими Правому сектору вже доводилось зустрічатися по справі ще одного вбивці - Макацея, ухвалила це ганебне рішення. Доречі, після розгляду в Апеляційному суді Хмельницької області ( тими ж суддями), справи Макацея, була розглянута в Вищому Апеляційному судді міста Києва, який призначив вбивці довічне ув'язнення.
Історія знову повернулася, знову на лаві підсудних вбивця. Так саме вбивця, бо відібране саме дорожче в житті - право на життя! Тому ніяких сумнівів у вині Червонюка не повинно виникати! Бо по його винні обірвалося життя молодої людини, люблячого сина, брата.
Однак, вища феміда Хмельницької області, виріша амністувати ВБИВЦЮ, якоби через помнякшувані причини ( інвалідність 3-ої степені, та опікунство над не повнолітною дитино ).
Добре, кажете інвалідність? Тоді, як інвалід 3-ої степені стрибав з "Банджі Джампінгу", коли в нього хворе сереце? - Та все просто, батьки, маючи виходи на лікарів - кардіологів, зробили швиденько свому сину інвалідність. Хоча по зовнішньому вигляду не скажеш, що в Червнонюка є проблеми з серцем, чи в загалі з здоров'ям, хлопцю би на Сході України воювати!
Однак тут випливають такі фактори, як: Червонюк Олег Казимирович, батько ВБИВЦІ, депутат обл. ради, а також мітить у Верховну Раду України від партії Порошенка, усіма способами прагне "відмазати" свого синочка від ПРАВОСУДДЯ!
Мати ВБИВЦІ, член реорганізованої "партії регіонів".
Те, що у сім'ї Червонюків є багато грошей, щоб купити всіх і вся не лишається сумнівів. Звідси і недбалість ДАЇшників, та "горе лікарів", які брали аналізи на вміст алкоголю в Червонюка.. А тут вилазить боком вся прогнивша бюрократична система України! Як багато є шляхів, щоб крутити закнами на свою користь, що довели "Виродки - правозахисники Червонюка"! Мало того, що вони зневажливо ставилися до батькі загиблого хлопця, так щей старалися перетворити судове засідання в шоу хто кращий анегдот розкаже, що є ПОВНОЮ не повагою як до суддів так і до позивачів!!
Отже, підводячи підсумок, назріває лише один висновок! Люстрація повинна пройти! ТАК ЖИТИ ДАЛІ НЕ МОЖНА! КРУТИТИ ЗАКОНАМИ НА СВОЮ КОРИСТЬ - НЕ МОЖНА! 

Боротьба з внутрішнім окупантом є необхідною для подальших зрушеннь в самій Україні!
З нами Бог, з нами - правда, за нами Перемога!Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео


Курси валют на 10.12.2023
купівля
продаж
Міжбанк
$
36.76
36.78
39.51
39.53

Архів новин

<<Грудень 2023>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31


«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо