clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

cacha1976


БЛОГ

 

Теги користувача:

ГАИШНЫЙ БЕЗПРЕДЕЛ! ПОМОГИТЕ SOS SOS SOS!!!

           Город КРАСИЛОВ! Кто там был знает о чем я говорю!

На виїзді з города жд переїзд перевалка стоїть знак стоп.Для чого він там???Наскільки я помню там поїзд ходив на заводи в час СССР,і знака там ніколи не було стояв шлагбаум.А зараз пройшло більше 20років після роспаду СССР і поставили знаки ,ви подивітся на колії вони в аварійному стані і давно мохом заросли.Наскільки я чув по розмовам що ті знаки люди вночі знімали,а через пару днів вони знову появлялися як гриби після дощу.Значить на знаки гроші е а на пару тачок щебня щоб засипати там ями немае,там по тих ямах без плачу не проїдеш.Ви там їздете и знаїте що там робится.Коли не їдеш там стоять наряди ДАЙ не став на стоп плати.там і знаків не треба хочеш не хочеш станеш такі ями що можна в них сховатись...А в селі Щиборівка дорога на Радісне і селі Кузьмин де ходят поїзда і постійно АВАРІЇ ЗНАКІВ НЕМАЄ!ЧОМУ ТАК???КОЛИ ЦЯ НЕСПРАВЕДЛИВІСТЬ ЗАКІНЧИТСЯ??? НА ЩО ДИВИТСЯ ВЛАСТЬ??? А СДРУГОЙ СТОРОНЫ ПОСМОТРЕТЬ ЕСЛИ ТАМ СТОП ЗАБРАТЬ ДАЙ ОСТАНУТСЯ БЕЗ СВЕЖЕГО ХЛЕБА-(шутка) ИЛИ МОЖЕТ Я В ЧЕМ ТО НЕ ПРАВ????

теги: 11111

26 Лютого 2012, 08:03:29 716 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Жовтень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31