emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку [email protected]. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Кузьма Матвіюк


БЛОГ (ДОПИСИ)

Про автора Національне відродждення

Смертельна загроза

І сьогодні наш селянин спокійний, бо впевнений, що він буде так само потрібний китайцеві, арабові, єврею – всім, хто прийде на його землю. Він спокійний, як їжачок, якому не страшний ніякий звір, бо він має колючки. Їжачок вільно перебігає автомобільну трасу, не усвідомлюючи, що колючки вже не рятують його від протекторів Камазів і Кразів. Так само і наш селянин не усвідомлює, що змінилась епоха, що він вже нікому не потрібен, тільки його земля.
Комітет захисту рідної землі заручився підтримкою опозиційних депутатів. 15 лютого 2013 року в приміщені Хмельницької торгово-промислової палати відбулася зустріч народних депутатів України від Хмельниччини з членами Хмельницького комітету захисту рідної землі.
В роботі круглого столу взяли участь народні депутати України Кравчук В.П., Лабазюк С.П. і Лукашук О.Г.
На обговорення було винесено одне-єдине питання: які закони наші обранці мають прийняти, аби зберегти нашу землю.
У вступному слові голова обласного комітету захисту рідної землі (КЗРЗ) К. Матвіюк сказав: «Ми розглядаємо намір продавати нашу землю, як посягання на життя наших дітей і онуків. І тут будь-яка форма протесту є виправдана. Але ми надіємось це питання вирішити цивілізовано і зняти національну загрозу відповідними законодавчими актами найвищої законодавчої влади в Україні.»
У своїх виступах народні депутати Кравчук В.П. і Лукашук О.Г. висловили тривогу за поспішне намагання продати українську землю. Вони переконані, що той хто виграє війну за землю, або той хто зуміє зберегти і не випустити із своїх рук, буде вже у близькому майбутньому мати вирішальне слово у світовій політиці, в тій державі буде процвітати економіка.
Такі думки поділяють всі члени обласного КЗРЗ, а це досить чисельна група громадських активів. Так в роботі круглого столу від обласного Комітету були присутні близько 50 чоловік, які представляли 9 політичних партій і 18 громадських організацій. За ними стоять тисячі наших земляків. Так ГО «Українська громада» має до 50 членів, ГО «Переселенці» - 400 чоловік, а обласна організація Всеукраїнського об’єднання ветеранів (ВОВ) нараховує вже тисячі чоловік.
На жаль, їх якось не помітив народний депутат С.П. Лабазюк, який підтримує офіційну (урядову) позицію, відповідно до якої через 2-3 роки українська земля буде продаватись.
Підштовхував українців до продажу їхньої землі і посол США в Україні Дж. Тефарт, який 5 листопада 2012 року на прес-конференції в Києві заявив: «Я вважаю, що Україна буде змушена перетворити землю на товар, а США будуть надавати всебічну підтримку у цьому процесі».
Позиція американського посла нам зрозуміла: він допомагає всім багатим співвітчизниками, які з нетерпінням чекають того дня, коли свої зелені папірці обміняють на вічно родючу землю.
Голова Кам’янець-Подільської районної організації Марія Михайлівна звернулась до С.П. Лабазюка: «Наші предки завжди жили на цій землі, тут їх могили. Як же можна продавати цю землю?»
Здається, не почув її Сергій Петрович… Чи почує своїх виборців народний депутат, який не з-за океану ласо позирає на нашу землю, а який живе на цій землі разом з нами, то того ж «завжди поруч»?
На завершення круглого столу члени обласного КЗРЗ озвучили свої пропозиції.
Народним депутатам України від Хмельниччини ініціювали у ВРУ розгляд таких законопроектів, якій забезпечили:
- заборону продажу української землі й неухильне дотримання ст. 13 Конституції України про загальнонародну власність на землю;
- припинення нелегальної (тіньової) торгівлі землею, яка сьогодні існує;
- припинення права власності на земельні ділянки, якщо це право набуто незаконно;
- ліквідацію всіх механізмів переходу земельних ділянок з одних рук в інші (дарування, зміна цільового призначення, тощо), окрім передачі в спадщину;
- можливість власникам земельних паїв здати (продати) свою землю державі та отримати грошима її повну вартість у відповідності зі світовими цінами;
- весь подальший оббіг землі здійснювати на основі оренди;
- відрахування відповідного відсотка від орендної плати на соціальний розвиток села;
- обмежена площа орендованої землі однією особою до 2 тисяч га;
- обмеження терміну довгострокової оренди до 20 років (термін відтворення/відродження одного покоління).
К. МАТВІЮК.Популярні новини

Останні фото та відео


Курси валют на 28.05.2023
купівля
продаж
Міжбанк
$
36.57
36.93
39.22
39.6

Архів новин

<<Травень 2023>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

    

«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо