ye-logo.v1.2
23 Березня, 2019

До Дня сміху у центрі Хмельницького визначали настрій містян

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 857
Смайли кидали у відповідні конверти
Смайли кидали у відповідні конверти. Фото: автора

Студенти роздали близько 700 смайлів.

Сьогодні, 30 березня, у центрі Хмельницького провели акцію «Детектор настрою». Організували її працівники Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Як розповідає директор закладу Мар'яна Любецька, мета заходу – визначити настрій містян напередодні Дня сміху.

«Ми проводимо акцію «Детектор настрою», яку ініціював наш Центр. У руках в наших помічників шість видів смайлів – «хороший настрій», «закоханий», «я поспішаю», «я сумний», «я розлючений» і «невизначений». Тобто, кожен може визначити, який у нього сьогодні переважає настрій, і якщо він буде трішечки сумний, то можна звернутися за допомогою і консультацією до психологів-практиків нашого центру. Вони є тут, на місці», - каже Мар'яна Любецька.

"Анкетування" провели у центрі міста

За її словами, провести акцію допомагають студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академія та учні ВПУ №11. Вони пропонували перехожим обрати смайл відповідно до свого настрою і кинути у спільний конверт. Керівник додає, це своєрідне анкетування, що допоможу визнати, як налаштовані сьогодні містяни.

Хмельничанам пропонували вибрати смайл

Перехожі могли сфотографуватись із такими табличками

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Все для саду та городу