ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2019

Форум, спільна хода та концерт: як у Хмельницькому відзначатимуть День сім’ї

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1416
У Хмельницькому відбудеться Форум сім'ї
У Хмельницькому відбудеться Форум сім'ї. Фото: slovo.today

Щорічно свято відзначають 15 травня.

З ініціативи Духовної ради міста у Хмельницькому заплановано провести заходи, присвячені Міжнародному дню сім’ї, який відзначається 15 травня. Як повідомляють  у прес-службі міськради, влада Ініціативу підтримала.

«Зокрема, 3 травня в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Старицького заплановано проведення обласного Форуму сім’ї за участю освітян, науковців, представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, релігійних і громадських організацій, засобів масової інформації. Форум відбуватиметься з метою консолідації зусиль влади та громадськості задля захисту цінностей української сім’ї, формування та реалізації регіональної сімейної політики, заснованої на українських традиційних цінностях», - йдеться у повідомленні.

Крім цього, 20 травня відбудеться спільна хода «За сім’ю». Тисячі хмельничан, представників різних релігійних конфесій з молитвами та піснями пройдуться вулицями міста заради пропаганди сімейних цінностей. Маршрут ходи пролягатиме від костелу Христа Царя Всесвіту (проспект Миру, 55) до майданчика біля кінотеатру імені Т. Шевченка. Цього дня на площі перед кінотеатром імені Т. Шевченка також відбудеться концерт.

 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас