ye-logo.v1.2
17 Лютого, 2020

Підсумки дня: в очікуванні пенсій, підвишення рівня води у річках та унікального космічного явища

Суспільство 1111
Сьогодні хмельничани зможуть стерігати за рідкісним небесним явищем під назвою
Сьогодні хмельничани зможуть стерігати за рідкісним небесним явищем під назвою "Кривавий Місяць". Фото: countryliving.com

Якими були новини 27 липня.

П’ятниця – завжди очікувана. Як своєрідний підсумок у роботі, та, звісно ж, у новинах. Хоч і на очікувані вихідні, як правило, завжди покладаємо чимало планів. Щоб зробити їх насиченими враженнями та цікавими подіями, сайт «Є» традиційно готує підбірку подій, що очікують на хмельничан у суботу та неділю. Що саме може зацікавити – у нашій традиційній «Афіші».

А ще уже сьогодні чимало хмельничан очікують на виплату пенсій, які виплачують цього місяця із затримкою. В Головному управлінні Пенсійного фонду сайту «Є» розповіли, коли варто чекати повного погашення боргів по пенсіях у Хмельницькій області. У свою чергу рятувальники служби з надзвичайних ситуацій також в очікуванні. Так, за їхніми застереженнями, зважаючи на рясні дощі в останні дні, вода у Дністрі може вийти на заплаву. Оскільки річка має чималу протяжність на Хмельниччині, то надзвичайними попереджають про зміну гідрологічної ситуації на водоймі та радять бути обережними та уважними.

Не лише хмельничани, а й жителі усієї планети, сьогодні очікують саме сьогодні на унікальне природне явище – місячне затемнення, що має назву "кривавий місяць".

Як повідомляє Радіо свобода, це затемнення - найтриваліше за останні сто років. В Україні космічне видовище вповні розпочнеться о 22:30 та відбуватиметься ще протягом близько 2 годин. Тож зможуть спостерігати його хмельничани аж до 00:14. Єдине, що може завадити – негода. Втім, на вечір синоптики прогнозують невелику хмарність і часом дощ, тож є надія, що хоч на кілька хвилин небо проясниться і можна буде насолодитися цим космічним явищем. А ще ми зможемо спостерігати за «великим протистоянням» Марса – червона планета наблизиться до Землі на мінімальну відстань і стане яскравішою за Юпітер.

На фоні новин про очікування, не втрачають своєї актуальності новини з уже логічним завершенням. Так, хмельничани, які сьогодні могли безкоштовно пройти діагностику на наявність у крові вірусу гепатиту С, уже знають свої результати. Підозрюваним у злочинах, присудили заслужений термін відбування покарань, а люди, які не відступають від своїх принципів, не кидають рідної землі навіть якщо поруч нема нікого, мають упевненість, що день завтра буде тільки кращий.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую