ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

Підсумки дня: в очікуванні пенсій, підвишення рівня води у річках та унікального космічного явища

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 967
Сьогодні хмельничани зможуть стерігати за рідкісним небесним явищем під назвою
Сьогодні хмельничани зможуть стерігати за рідкісним небесним явищем під назвою "Кривавий Місяць". Фото: countryliving.com

Якими були новини 27 липня.

П’ятниця – завжди очікувана. Як своєрідний підсумок у роботі, та, звісно ж, у новинах. Хоч і на очікувані вихідні, як правило, завжди покладаємо чимало планів. Щоб зробити їх насиченими враженнями та цікавими подіями, сайт «Є» традиційно готує підбірку подій, що очікують на хмельничан у суботу та неділю. Що саме може зацікавити – у нашій традиційній «Афіші».

А ще уже сьогодні чимало хмельничан очікують на виплату пенсій, які виплачують цього місяця із затримкою. В Головному управлінні Пенсійного фонду сайту «Є» розповіли, коли варто чекати повного погашення боргів по пенсіях у Хмельницькій області. У свою чергу рятувальники служби з надзвичайних ситуацій також в очікуванні. Так, за їхніми застереженнями, зважаючи на рясні дощі в останні дні, вода у Дністрі може вийти на заплаву. Оскільки річка має чималу протяжність на Хмельниччині, то надзвичайними попереджають про зміну гідрологічної ситуації на водоймі та радять бути обережними та уважними.

Не лише хмельничани, а й жителі усієї планети, сьогодні очікують саме сьогодні на унікальне природне явище – місячне затемнення, що має назву "кривавий місяць".

Як повідомляє Радіо свобода, це затемнення - найтриваліше за останні сто років. В Україні космічне видовище вповні розпочнеться о 22:30 та відбуватиметься ще протягом близько 2 годин. Тож зможуть спостерігати його хмельничани аж до 00:14. Єдине, що може завадити – негода. Втім, на вечір синоптики прогнозують невелику хмарність і часом дощ, тож є надія, що хоч на кілька хвилин небо проясниться і можна буде насолодитися цим космічним явищем. А ще ми зможемо спостерігати за «великим протистоянням» Марса – червона планета наблизиться до Землі на мінімальну відстань і стане яскравішою за Юпітер.

На фоні новин про очікування, не втрачають своєї актуальності новини з уже логічним завершенням. Так, хмельничани, які сьогодні могли безкоштовно пройти діагностику на наявність у крові вірусу гепатиту С, уже знають свої результати. Підозрюваним у злочинах, присудили заслужений термін відбування покарань, а люди, які не відступають від своїх принципів, не кидають рідної землі навіть якщо поруч нема нікого, мають упевненість, що день завтра буде тільки кращий.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео