ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2019

Підсумки дня: про День знань, фонтан закоханих і відпочинок на Дністрі

Ангеліна Мовчан Суспільство 723
Короткий огляд новин 15 серпня.
Короткий огляд новин 15 серпня.. Фото: автора

Яким був день 15 серпня у короткому огляді новин.

Спекотна середа таки закінчилася дощем і грозою, як і обіцяли синоптики. Але це не зашкодило зробити чимало різних публічних справ хмельничанам. В обласному центрі, до прикладу, запустили «Фонтан закоханих», який близько року будували на площі Свободи. Обійшовся він міському бюджету у близько 5 мільйонів гривень. А в парку Чекмана підбили підсумки конкурсу на назву для нових мешканців зоокуточка – павичів. Відтепер їх звати Мартин і Марта.

Напередодні навчального року стало відомо, що троє вчителів Хмельниччини стали фіналістами Національної премії для вчителів-агентів освітянських змін «Global Teacher Prize Ukraine». Сьогодні оголосили імена 50 фіналістів. Із хмельницьких педагогів фіналістами стали Наталія Зима – учитель хімії Технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура (м.Хмельницький); Марія Пасічник – вчитель початкових класів Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21 та Наталія Рудніцька – вчитель зарубіжної літератури, української мови Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи №17.

А ось навчальний рік у школах Хмельницького офіційно розпочнеться 3 вересня. Про це сьогодні сайту «Є» повідомили у департаменті освіти. На котру годину відбуватимуться святкові заходи кожна зі шкіл визначає самостійно і форму одягу теж обирати кому як зручно. Головне, щоб була охайна і святкова.

Та як би стрімко не наближалася осінь, на дворі ще літо і можна відпочивати. Щоб ви не «блукали» нетрями інтернету і не навантажували себе зайвими клопотами, ми зібрали для вас підбірку баз відпочинку, де можна продовжити літо і відпочити в оксамитовий сезон.

Або ж, якщо ви прихильник більш «історичного» і пізнавального відпочинку, вам буде цікаво знати, що в Ізяславі взялися за ідею організувати інформаційні стенди та вуличні вказівники для туристів, а в Чорному Острові почали проводити розкопки.

 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас