ye-logo.v1.2
27 Березня, 2019

Підсумки дня: нові директори шкіл, спортивний фестиваль та новини для призовників

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 794
На центральному стадіоні Хмельницького пройшов спортивний фестиваль школярів, участь в якому взяли сотні учнів міста
На центральному стадіоні Хмельницького пройшов спортивний фестиваль школярів, участь в якому взяли сотні учнів міста. Фото: Володимира Гординського

Яким було 11 вересня у новинах Хмельниччини.

Міста Хмельниччини продовжують готуватися до святкувань Днів міста, які традиційно, у більшості заплановані на вересень. Не лише співами і танцями планують відзначати дні народження, а й приурочують відкриття. Так у Славуті розповіли, що у цей день планують відкриття пам’ятного знака відомому в Українні подружжю, а в Старокостянтинові – встановлять дошку Симону Петлюрі. Що пов’язує місто з цією історичною постаттю, розповіли сайту «Є» в міському управлінні культури.

Вересень щедрий на новини, що стосуються освіти. Так, сьогодні стали відомі імена шести директорів шкіл Хмельницького, яких обирали за конкурсом. Також сьогодні в обласному центрі відбулася ще одна подія, що стосується освіти, - шкільний спортивний фестиваль за участі відомого хмельничанина Олександра Педана.

Є важлива новина і для юнаків призовного віку. Від учора збільшився термін призову на військову строкову службу від 2 до 3 місяців і триватиме він орієнтовно до 25-26 грудня. В обласному військкоматі пояснюють, що термін призову збільшили, щоб мати змогу покликати на строкову службу якомога більше юнаків.

Реалізовувати проект відродження автентичного розпису на практиці наприкінці вересня розпочнуть в Самчиках. Там цієї осені планують прикрасити «самчиківкою» десяток будинків.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Все для саду та городу