ye-logo.v1.2
15 Лютого, 2019

Підсумки дня: знущання, про які не мовчать, та бойові літаки над Старокостянтиновом

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1338
Цінуйте життя, бережіть одне одного...
Цінуйте життя, бережіть одне одного.... Фото: tilimili-masiki.com.ua

Якими були новини 8 жовтня.

Звісно, дуже б хотілося починати підсумки новин понеділка на Хмельниччині з приємних. Але... є сьогодні такі, що на жаль, не втішають, але про них не варто мовчати. Стосуються вони знущань - над тваринами і над дітьми. Про неприпустимі дії в одному з санаторіїв Хмельниччини заявив сьогодні уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба. У своєму дописі на сторінці у фейсбуці він виклав фото, на якому, за словами Кулеби, вихованці санаторію, що у Великому Жванчику на Дунаєвеччині, стоять на колінах. "В Україні з’явилася нова «оздоровча» процедура, яку застосовують до дітей у Великожванчицькому обласному дитячому пульмонологічному санаторії! Пізно ввечері минулої п’ятниці один із хлопчиків, який проходив лікування у санаторії, зателефонував мамі та в розпачі розказав, як втік від вихователя, який, для того щоб заспокоїти дітей, які «розгулялись» перед сном, почав бити їх ногами по ногах та по потилиці, а потім змусив стояти на колінах лицем до стіни з піднятими вверх руками", - йдеться у дописі. Уповноважений з прав дитини вимагає в Хмельницької облдержадміністрації провести адекватне розслідування випадку.

Знову про знущання - уже над тваринами - ще у одній новині сьогоднішнього дня. Захисники тварин заявляють про отруєння собак в обласному центрі. Випадок зафіксували на відео, де чітко видно обличчя двох чоловіків, які кидають якісь шматочки чотирилапим. Зоозахисники стверджують, що це були працівники комунального підприємства, які згодували тваринам отруйну ковбасу. 

В продовження теми отруєння - новини з Нетішина. Нині стало відомо, що за недуга вклала на лікарняні ліжка десятки вихованців місцевого дитячого садка. Майже у половини з них уже виявили збудника хвороби. Джерело інфікування поки шукають.

Серед новин подієвих, але не пересічних, міжнародні військові навчання. Саме сьогодні, 8 жовтня, на аеродромі у Староконстянтинoві, розпочалися військові навчання «Чисте небо», у яких задіяні повітряні сили країн-учасників НАТО. У них, окрім України, беруть участь ще дев’ять країн, а саме: Бельгія, Велика Британія, Данія, Естонія, Нідерланди, Польща, Румунія та США.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас