ye-logo.v1.2
20 Травня, 2019

Підсумки дня: «плюси» в будівництві та «мінуси» в кишенях

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 693
В Хмельницькому запланували будівництво об'єктів, які
В Хмельницькому запланували будівництво об'єктів, які "влетять" в копієчку. Фото: zak.depo.ua

Якими були новини 15 листопада.

Хмельницький продовжуть облаштовувати заїзними кишенями. Наразі взялися за будівництво такого заїзду біля поліклініки МВС, що на вулиці Проскурівського підпілля. Щоправда, завершать об’єкт вже у наступному році, коли дозволить погода. У скільки обійдеться вона міському бюджету та де будуть облаштовувати подібні об’єкти, розповів сайту «Є» начальник управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Василь Новачок.

Ще на одне будівництво, вірніше на реконструкцію, чекає в обласному центрі приміщення вузлової лікарні, що в мікрорайоні Гречани. Тут облаштують хоспіс. Вже визначено комплекс і вартість майбутніх робіт. Борис Ткач, начальник управління охорони здоров’я хмельницької міської ради, каже, що на створення закладу витратять кілька мільйонів гривень.

А от розбудова мікрорайону Озерна стала причиною того, що в районі найбільша черга дошкільнят, які хочуть потрапити до садочку. Загалом же, у дошкільних закладах обласного центру не вистачає місць для 1299 дітей. Саме така кількість заяв надійшла до Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради від батьків, які хочуть влаштувати своїх дітей до дитячих садочків міста.

Уже завтра на Хмельниччині лунатимуть сирени. Жителів просять не панікувати, адже таким чином в області перевірятимуть системи оповіщення «Сигнал-ВО».

Тим часом в управлінні статистики підрахували, як за останній місяць в області змінилися ціни на продукти харчування. І змінилися вони, в переважній більшості, – в бік росту. До речі, найбільше (на 10,3%) у жовтні подорожчали овочі.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео