ye-logo.v1.2
22 Листопада, 2019

Підсумки дня: в підготовці до ювілейного Дня Соборності та справи буденні

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 828
Завтра Україна відзначатиме 100 років з дня проголошення Акту Злуки Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки
Завтра Україна відзначатиме 100 років з дня проголошення Акту Злуки Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Фото: з Фейсбуку Володимира Матусяка

Якими були новини 21 січня.

Сьогодні – переддень знаменної для України дати: уже завтра, 22 січня, українці відзначатимуть 100 років від дня Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Проголошення Соборності є тією історичною подією, яка об’єднала українські землі в єдину державу. До цієї події на теренах області заплановано чимало заходів. Так, в обласному центрі влаштують«Історичну реконструкцію на Бузі». У ході дійства буде організований символічний ланцюг єдності. Крім того, розгорнуть найбільший стяг України в Хмельницькій області. А ще відбудеться флешмоб, відкриття пам’ятної дошки голові Директорії УНР Симону Петлюрі, концерт ансамблю «Козаки Поділля» з програмою «Пісні української звитяги».

Відбудуться святкові заходи і в районах. У Волочиську, традиційно, святкування відбудеться на мосту, який єднає Волочиськ і Підволочиськ. Також тут планують театралізоване військово-історичне дійство «Бій підрозділів війська УНР проти збройних відділів більшовицької Московії».

А от в селі Гуків Чемеровецького району на кордоні з Борщівським районом Тернопільської області, не лише відбудуться міжобласні урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України, а й планується встановлення рекорду України з підняття національних прапорів. У поліції зазначають, що через заходи на кілька годин обмежать рух на трасі держзначення. 

Тим часом з початком нового року у містах та громадах Хмельниччини беруться за нові буденні, але такі необхідні для жителів області, справи: десь будують стадіони, ще десь – беруться за реконструкцію водогонів та відкриття басейнів. А десь - збирають книги для воїнів, які захищають Україну на Сході.

Зрушилася з місця і життєво важлива для багатьох справа – відкриття відділення гемодіалізу на базі Хмельницької міської лікарні. Сьогодні міська влада підписала меморандум на постачання обладнання для майбутнього відділення, яке в травні вже планують відкрити для хворих.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую