ye-logo.v1.2

У Хмельницькому здорожчали ритуальні послуги

Суспільство 2686
Тариф на діючі послуги зріс майже вдвічі
Тариф на діючі послуги зріс майже вдвічі. Фото: ілюстрація ua.starwomens.com

Таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету Хмельницької міської ради сьогодні, 24 січня.

За словами директора спеціалізованого комунального підприємства «Хмельницька міська ритуальна служба» Сергія Бортника, таке рішення можна розділити на дві частини: перше - це зміна тарифів на послугу з копання могил, друге - це введення нової послуги – копання могил механічним способом. Підприємство придбало спецтехніку (екскаватор) і наразі вже вводить його в експлуатацію.

«Механізований спосіб дешевший і буде використовуватись у 80 відсотках. Вручну копатимуть лише на кладовищі у Шаровечці та у випадку, якщо поховання здійснюється в існуючі могили ( на ділянці родинного поховання). Така новація також прискорить процес, механізованим способом робота займає 15 хвилин, натомість ручним – декілька годин»,- пояснив на засіданні очільник підприємства.

Тариф на діючі послуги зріс майже вдвічі. Наприклад, якщо раніше ручне копання двометрової могили коштувала 508 гривень, то надалі вартість складе - 976 гривень. Та Сергій Бортник наголошує, що з новою спецтехнікою більша частина населення зміни тарифів не відчує. За його словами причинами підняття тарифів стало збільшення мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму. 

Нові тарифи почнуть діяти з 1 лютого 2019 року.

Відтак, оформлення свідоцтва на поховання коштуватиме 8,37 гривні, оформлення договору замовлення на організацію та проведення поховання - 7,50 гривні.

В залежності від довжини могили послуга копання вручну в літню пору року становитиме від 337,41 до 1394,32 гривні, механізованим способом від 523,17 до 603,18 гривні.

Копання могили вручну в зимову пору року - від 612,51 до 2554,06 гривні, механізованим способом в зимову пору року від 683,53 до 794,06 гривні.

Нагадаємо, сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради, яке сайт «Є» транслював в прямому ефірі.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую