ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

Відеопідсумки тижня: марафон весіль та «TruCAM» у дії

Суспільство 1449

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Якими були новини тижня що минає.

Важливі, буденні, святкові – події цього тижня були різними. Коротко про головне читайте та дивіться у відеопідсумку тижня від сайту «Є».

На автошляхах області, запрацювали пристрої «TruCAM» які вимірюють швидкість руху автомобілів. За перші 3 дні контролю за швидкістю руху до адміністративної відповідальності притягнули понад 30 порушників. Пристрій «TruCAM» фіксує рух окремого транспортного засобу, і, в разі перевищення швидкісного режиму, записує дані на флеш-карту. У поліції кажуть що в планах розширити зони, де працюватиме «TruCAM».

Додаткове відеоспостереження з'явиться і на вулицях Хмельницького. Про це під час брифінгу повідомив міський голова Олександр Симчишин. Зараз в обласному центрі є 100 відеокамер, які знімають вулиці, автодороги та місця найбільшого скупчення людей. У цьому році планують придбати й встановити стільки ж, на це з бюджету виділили 1 мільйон 200 тисяч гривень. Камери будуть об’єднанні в одній системі, доступ до якої матимуть, міська влада, поліція та Служба безпеки України. Вони виконуватимуть профілактичну функцію і в разі потреби допоможуть у розкритті різноманітних злочинів. Також міський голова зазначив, що для повного відеоконтролю у місті потрібно 500 таких камер.

Також зі слів міського голови у Хмельницькому з'являться нові парковки та евакуатор. Таким чином розв'язувати питання з неправильним паркуванням. За словами Олександра Сергійовича, спочатку треба будувати паркінги, а вже тоді слідкувати за виконанням правил. Скільки буде паркінгів і парковок поки невідомо. Наразі, розглядається декілька місць для їх зведення та облаштування.

Ще одиним з рішень міської влади, цього тижня, стало розширення території Хмельницького за рахунок земель сусідніх сільських рад та мікрорайонів. До прикладу, мікрорайон Грузевиця-2, який, за результатами розгляду петиції, можуть приєднати до міста. Згідно з перспективним планом розвитку міста, межі розширять на 1 300 гектарів. Та цей процес, кажуть у міській раді, досить довгий тому коли це станеться точно сказати не може ніхто.

23 амбулаторії сімейної медицини Хмельниччини, цього тижня, отримали автомобілі «Renault Duster», ще чотири заклади мають їх отримати найближчим часом. Всього 27 автомобілів обійшлись в 15,6 мільйона гривень. З яких 13,5 мільйона гривень – з держбюджету, а решта - 2,1 мільйона гривень – з місцевих бюджетів.

В Московському міському суді відбувся розгляд апеляційної скарги захисту військовополоненого моряка Сергія Цибізова. Його разом з іншими українськими моряками захопили в Керченській протоці 25 листопада минулого року і продовжують утримувати в російському полоні. В ході засідання захист клопотав про негайне звільнення захоплених військових моряків і поводження з ними відповідно до норм Женевської конвенції. Суд в задоволенні цього клопотання відмовив. Тож військовополонені залишаються в СІЗО до кінця квітня.

У День закоханих, 14 лютого, у Хмельницькому побралось 22 пари. З них три пари молодять скористатись послугою «Шлюб за добу». Цього дня ДРАЦС працював з 8 ранку і до півночі. За день, окрім церемоній, прийняли 12 заяв про державну реєстрацію шлюбу, організували урочисту подачу заяви у форматі українських традиційних заручин та влаштовували сюрпризи для молодят.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую