ye-logo.v1.2
20 Лютого, 2020

Екоінспекція через суд хоче призупинити діяльність Понінківської картонно-паперової фабрики

Суспільство 2034
Від забруднюючих речовин Хомора страждає вже декілька років
Від забруднюючих речовин Хомора страждає вже декілька років. Фото: Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області

Тут вкотре зафіксували порушення.

Екоінспекція підготувала позов до суду про призупинку діяльності ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика - Україна». Про це повідомляє прес-служба екоінспекції. Зазначається, що учора відбулась робоча нарада по питанню забруднення річки Случ та її притоки – річки Хомора. Так, за результатами останньої перевірки, проведеної інспекцією 10 квітня 2019 року, було зафіксовано перевищення скиду гранично-допустимих концентрацій по деяким забруднюючим речовинам у річку Хомора.

«Враховуючи неодноразові порушення вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика-Україна», Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області підготовлено адміністративний позов до суду про призупинку діяльності ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика - Україна» в частині скиду зворотних вод у річку Хомора», - зазначається в повідомленні .

Як повідомлялось раніше, протягом 2017-2019 років Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області було проведено низку перевірок  та були встановлені порушення вимог природоохоронного законодавства. Зокрема, серед них і такі, коли скидання забруднюючих речовин із зворотними водами у Хомору здійснювалось з перевищенням допустимих норм. При цьому, у всіх випадках інструментально-лабораторного контролю інспекцією постійно фіксувалось погіршення якості поверхневих вод у річці Хомора.

Нагадаємо, 12 квітня з’явилися повідомлення про можливі скиди в річку Хомора, які пов’язують з Понінківською картонно-паперовою фабрикою в сусідній області. Тоді зафіксували масову загибель риби у сусідній області – біля міста Баранівка на Житомирщині.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую