ye-logo.v1.2
22 Січня, 2020

В одному з райцентрів до друкарні заповзла… черепаха

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1261
Плазуна не сподівалися побачити в приміщенні
Плазуна не сподівалися побачити в приміщенні. Фото: denzadnem.com.ua

Плазуна відпустили.

В Шепетівці працівники друкарні в приміщенні натрапили на черепаху. Як повідомляє ресурс «День за днем», почувши шурхіт в одному з приміщень не сподівалися побачити плазуна. Тож спочатку побоялися брати до рук непрохану гостю, бо з такою ситуацією стикнулися вперше. Але згодом відсунули меблі і таки визволили плазуна.

Як виявилося, до приміщення забрела болотна черепаха, що водиться на Шепетівщині. Оскільки підприємство знаходиться неподалік річки Гуска, непрохану гостю віднесли на берег та відпустили.

Як зазначає «День за днем», це не єдиний випадок в місті, коли черепахи забредають до людей. Так нещодавно плазун заліз до теплиці. Працівники тоді злякалися, побачивши як рухається плівка.

Виявляється, що такі черепахи у цій місцевості не така вже й рідкість, адже вони полюбляють селитися там, де болотиста місцевість. Характерною для них ознакою є жовті невеликі плями на голові та кінцівках. Ця черепаха швидко повзає і плаває завдяки перетинкам між пальцями. У Шепетівці їх часто зустрічають вздовж річки Гуска, в лісових болотах та у водойах міського парку.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую