ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Перемоги, конкурси, відзнаки – підсумки тижня

Суспільство 2001
Коротко про деякі новини Хмельниччини за тиждень у підсумках від сайту Є
Коротко про деякі новини Хмельниччини за тиждень у підсумках від сайту Є. Фото: з архіву

Якими були новини у перші дні грудня.

Інформаційний простір Хмельниччини у перший тиждень грудня видався насиченим на різноманітні новини. Були як позитивні, так і трагічні. До прикладу, про те, що на Шепетівщині вантажний потяг на смерть збив 52-річного чоловіка. Отож, про деякі новини тижня, що минає, у підсумках від сайту «Є».

Емір, Натан, Гуннар, Еней, Олівія, Лада, Видана, Домініка – такими іменами називали дітей у Хмельницькому, які народилися в листопаді. Про популярні і рідко вживані імена, якими батьки називали своїх дітей, на початку грудня розповіли в міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану. 

А ось Асоціація постачальників торговельних мереж дослідила динаміку цін на продукти з початку року за власним моніторингом і порівняла їх з даними статистики. І за результатами досліджень, соціальний продуктовий кошик за перші десять місяців 2019 року подорожчав на 5,9%, із 1 233 гривень на початку року до 1 306 гривень на кінець жовтня. За даними офіційної статистики, соціальні продукти зросли в ціні на 4,7%.

21-річна Вікторія Літвінчук, яка родом з Городка, взяла участь у міжнародному музичному конкурсі Euro Pop Contest Berliner perle, фінал якого проходив з 28 листопада по 4 грудня в Берліні. Та не просто стала учасницею, а виграла його. 

Виграв конкурс і Яків Цуглевич, який очолює обласний департамент охорони здоров’я. Щоправда, не музичний конкурс. Яків Миколайвич змагався в конкурсі на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна лікарня». Тепер результати конкурсу має затвердити обласна рада, після чого Цуглевич і стане головним лікарем обллікарні.

В іншій лікарні – Хмельницькій міській, вирішили реорганізувати відділення малоінвазивної хірургії. Ця новина викликала супротив у медичних працівників цього відділення. А на сайті електронних петицій зареєстрували звернення «Про відміну рішення щодо закриття відділення малоінвазивної хірургії Хмельницької міської лікарні». Натомість керівництво міської лікарні каже, що відділення не закривають, а реорганізовують. Тож кореспонденти сайту «Є» поспілкувались із усіма дотичними до цього питання сторонами.

А в сусідній з Хмельниччиною Вінниці озвучили ідею про перейменування річки Південний Буг на Бог. Саме так, стверджують громадські активісти та історики називалася річка донедавна. Подібна ініціатива вже була в 2012 році, але так і залишилася на рівні ідеї.

Подяками та грамотами в Хмельницькому відзначили найактивніших волонтерів краю. Це відбулося як раз на День волонтера. 

У парламенті ж побільшало народних депутатів, які представляють Хмельниччину. Так, шостого грудня, хмельничанин Сергій Мандзій склав присягу депутата Верховної Ради України. Одразу ж увійшов і до фракції партії «Слуга народу», за списками якої і став нардепом. До того ж, перед тим, як отримати мандат, подав ще і електронну декларацію про майно та доходи за 2018 рік.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую