ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

«Берег надії» знову зможе приймати людей на оздоровлення

Суспільство 1661
Загалом статус об\'єктів для обсервації в області зняли з трьох раніше визначених закладів
Загалом статус об'єктів для обсервації в області зняли з трьох раніше визначених закладів. Фото: facebook.com/beregnadyi

Обласна комісія виключила його з переліку об’єктів, передбачених для обсервації.

На початку квітня рекреаційний центр сімейного типу «Берег надії» у селі Головчинці Летичівського району став закладом, передбаченим для обсервації жителі Хмельниччини, які повернулися з-за кордону. Тому він не міг нікого приймати на оздоровлення. Проте днями обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виключила його зі списку зарезервованих об’єктів.

Згідно з протоколом обласної комісії з ТЕБ і НС від 12 червня, її представники скасували своє попереднє рішення, яке визначає перелік об’єктів для обсервації людей. Це були три заклади, які розташовані в різних частинах Хмельниччини. Крім «Берега надії», тепер до нормальної роботи можуть повернутися Кам’янець-Подільський територіальний центр соціального обслуговування «Турбота» на вулиці Івана Франка й ТОВ «Санаторій «Райдуга» на вулиці Запорізькій у Волочиську.

«До нас надійшло клопотання від Хмельницької міської ради, яка є власником «Берега надії», щодо зняття з цього реакційного центру статусу місця для обсервації, — коментує перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш. — Загалом за час карантину жодної людини не було поміщено на обсервацію у визначені нами заклади. Тому виникла необхідність переглянути їх статус».

Також Роман Примуш додав, що наразі немає однозначної позиції щодо запуску літнього оздоровчого сезону на Хмельниччині. Тому обласна комісія з ТЕБ і НС планує приймати таке рішення після відповідної постанови Кабінету міністрів України.

Нагадаємо, нещодавно Хмельницький міський голова Олександр Симчишин розповів, що у рекреаційному центрі «Берег надії» зробили ремонт. Тепер він може прийняти 85-90 дітей. Для порівняння, раніше там було передбачено місця максимум для 36 людей. Тут будуть оздоровлюватися діти учасників російсько-української війни, загиблих бійців, пільгові категорії дітей.

Читайте також: Медзакладам Хмельниччини дозволили відновити планову госпіталізацію пацієнтів

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую