ye-logo.v1.2
22 Вересня, 2020

Зміни до бюджету Хмельницького: добудова дороги й засоби дезінфекції для шкіл

Суспільство 742
На добудову дороги на вулиці Січових стрільців з міської скарбниці додатково виділили понад п'ять мільйонів гривень
На добудову дороги на вулиці Січових стрільців з міської скарбниці додатково виділили понад п'ять мільйонів гривень. Фото: з архіву редакції

Також депутати вирішили профінансувати обстеження будинку, біля якого стався зсув ґрунту.

Вчора, 28 серпня, на позачерговій сесії Хмельницької міської ради депутати проголосували за внесення змін до бюджету обласного центру на цей рік. Зокрема, вони затвердили виділення додаткових коштів на добудову двох об’єктів.

Згідно з рішенням міської ради, на добудову магістральної дороги на вулиці Січових стрільців, що у мікрорайоні Озерна, додатково виділили 5 мільйонів 670 тисяч гривень. Також не оминули увагою дитячий садочок «Соколятко», який розташований у мікрорайоні Лезнево на провулку Шостаковича, 28-А. На завершення його спорудження з місцевої скарбниці додатково спрямували 9 мільйонів 400 тисяч гривень.

«Ми хочемо вже наступного тижня відкрити цей дитячий садочок у Лезнево, — пояснює Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. — Для цього нам потрібно повністю розплатитися з підрядником та оновити документацію».

Також на сесії міської ради депутати погодили перерозподілити кошти в освітній та медичній галузях та освоїти кошти державних субвенцій.

Однією з причин такого перерозподілу стала світова пандемія COVID-19 та дія карантину. Щоб навчальні заклади міста могли належно працювали, з міської скарбниці вирішили профінансувати придбання засобів для проведення дезінфекції. На цю ціль передбачили 400 тисяч гривень.

Щодо коштів державного бюджету, то частину з них спрямують на грошові компенсації за придбання житла для учасників російсько-української війни та Революції Гідності, які мають І та ІІ групи інвалідності. На цю ціль Хмельницький отримав понад 7 мільйонів 718 тисяч гривень субвенції.

З подання місцевих обранців з міського бюджету також вирішили виділити 100 тисяч гривень для проведення обстеження стану будинку на вулиці Кармелюка, 4/2, поблизу якого нещодавно стався зсув ґрунту.

«У правоохоронні органи вже направлені листи з вимогою відкрити кримінальне провадження за фактом зсуву ґрунту та порушення будівельних норм. Поліція повинна провести розслідування й знайти винуватців. Тоді ми зможемо розраховувати на компенсацію нині виділені кошти», — заявив Олександр Симчишин.

Також міський голова додав, що наразі немає небезпеки нових зсувів ґрунту на тій ділянці.

Читайте також: Будівництво сміттєпереробного заводу: Хмельницький погодився взяти кредит ЄБРР

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую