ye-logo.v1.2

Хмельницький отримав у комунальну власність дитсадок у мікрорайоні Дубове

Суспільство 1667
Дитсадок «Сонечко» розташований на провулку Козацькому, 47/2
Дитсадок «Сонечко» розташований на провулку Козацькому, 47/2. Фото: facebook.com/symchyshyn

Раніше цей заклад належав АТ «Хмельницькобленерго».

Нещодавно місто отримало у комунальну власність дитсадок «Сонечко», який розташований на провулку Козацькому, 47/2. Раніше цей дошкільний навчальний заклад був відомчим і належав АТ «Хмельницькобленерго». Про це повідомила пресслужба Хмельницької міської ради.

За її інформацією, на оновлення дитсадка з міського бюджету було витрачено 600 тисяч гривень. За ці кошти закуплено нові меблі, посуд, текстиль, кухонне обладнання… У дитсадок «Сончеко» розраховують прийняти загалом 110 дітей з мікрорайону Дубове. Наразі у ньому з 1 вересня вже навчається 74 дошкільнят, що на 12 більше, ніж торік. До того ж у батьків є можливість стати сюди через електронну чергу.

«Раніше плата за відвідування цього дитсадка складала 1 тисячу 200 гривень на місяць. Тепер він безкоштовний як і решта комунальних садочків, — у пресслужбі цитують Хмельницького міського голову Олександра Симчишина. — Нині батьки платитимуть лише 60 відсотків ціни за харчування за ті дні, коли дитина відвідує навчальний заклад. Крім того, буде можливість вибору додаткових освітніх послуг».

Також він додав, що за кошти міського бюджету заплановано завершити утеплення корпусу дитсадка «Сонечко», оновити огорожу та асфальт на його подвір’ї.

Нагадаємо, про передачу цього дитсадка у комунальну власність говорили ще влітку минулого року. Проте тоді на заваді цьому стала бюрократична тяганина. Тому у лютому цього року спершу виконком, а далі Хмельницька міська рада прийняли кілька рішень для завершення передачі дитсадка «Сонечко» від АТ «Хмельницькобленерго» на баланс міського департаменту освіти та науки.

До теми: Як виглядає новенький дитсадок у мікрорайоні Лезневе (ФОТО)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую