ye-logo.v1.2

Оголосили ТОП-11 кращих фізкультурників: у рейтингу троє учителів з Хмельниччини

Суспільство 1916
Троє фізкультурників з Хмельниччини у ТОП-11
Троє фізкультурників з Хмельниччини у ТОП-11. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Переможця назвуть 3 жовтня.

Сьогодні, 28 вересня, оголошено імена ТОП-11 фіналістів премії для вчителів Global Teacher Prize Ukraine в номінації «Найкращий вчитель фізкультури». Про це повідомляє на сторінці у фейсбуці спільнота «JuniorZ» - проєкт Олександра Педана з популяризації спорту в школах.

«Ми були вражені тим, скільки заявок нам надіслали. По всій країні просто величезна кількість вчителів, які розділяють цінності «JuniorZ». І ми хочемо, щоб ви теж дізналися про цих неймовірних людей.

Під час відбору ми зіткнулися з великою складністю. Адже всі без винятку вчителі, які надіслали нам заявки, є достойними перемоги та звання «Найкращий вчитель фізкультури». На жаль, правила завжди вимагають обрати тільки одного. Тому спочатку ми сформували ТОП-51, а тепер наші члени журі зібралися, аби визначити short-list. Ми оголошуємо ТОП-11 (так, ми не змогли зупинитися на єдиному нетиповому числу для різних ТОПів)», - йдеться у дописі.

До ТОП-11 увійшли:

1. Орися Вачко (Львів)
2. Сергій Гаврилюк (Житомир)
3. Анна Домніч (Київ)
4. Микола Кулик (Хмельницький)
5. Катерина Кухарєва (Павлоград, Дніпропетровська область)
6. Сергій Лавров (Кропивницький)
7. Вікторія Марич (Копані, Запорізька обл.)
8. Віталій Мушинський (село Судилків, Шепетівський район, Хмельницька область)
9. Тетяна Островець (Рівне)
10. Олексій Шуляков (Шепетівка, Хмельницька область)
11. Світлана Яркова (Маріуполь, Донецька область).

Імена переможця, який стане кращим учите фізкультури та отримає 30 тисяч гривень і поїздку до Німеччини, оголосять уже 3 жовтня.

Нагадаємо, що до ТОП-51, який опублікували організатори конкурсу два тижні тому, увійшли чотири учителі фізичної культури з Хмельницької області. До ТОП-11 не пройшов Ігор Магльона з села Заміхів Новоушицького району, який у 2018 році уже отримував звання кращого вчителя року за версією спортивного руху «JuniorZ».
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую