ye-logo.v1.2

Новий прокурор — нові заступники: хто керує прокуратурою Хмельницької області

Суспільство 2098
Керівництво прокуратури Хмельницької області
Керівництво прокуратури Хмельницької області. Фото: колаж автора

З'явились імена заступників.

Не так давно прокуратура Хмельницької області отримала нового очільника. Ним став хмельничанин Олексій Олійник. Декілька тижнів керівник працював без заступників, і вже наприкінці вересня визначився із кандидатурами. Про це йдеться на сайті прокуратури Хмельницької області.

Зокрема, з 25 вересня посаду першого заступника керівника Хмельницької обласної прокуратури займає Сергій Гриценко. Був Сергій Миколайович заступник за часів попереднього очільника обласної прокуратури Олега Синишина

Згідно із декларацією за 2019 рік, у першого заступника є квартира в Житомирі, звідки він родом. Користується квадратними метрами у Хмельницькому, які у власності іншої особи. За основним місцем роботи прокурору торік нарахували 563 667 гривень зарплати, окрім того, в одному із банків оформив кредит розміром 34 583 гривень.

Уже з 29 вересня приступив до виконання обов'язків заступника Денис Сірик. Правоохоронець родом із Харківщини, а до призначення на Хмельниччину працював начальником відділів прокуратури Сумської області та заступником прокурора Львівської області.

У його власності квартира площею 32 квадратних метри в Києві та земельна ділянка в селі Пологи Охтирського району Сумської області. У 2019 році орендував квартиру у Львові. В автопарку прокурора — причеп та два легковики - «Nissan Note» й «Mitsubishi Outlander Sport». У прокуратурі Сумської області Денису Сергійовичу нарахували 459 552 гривень зарплати, а на Львівщині – 124 238 гривень. Окрім того, торік правоохоронцю нарахували пенсії в розмірі 557 540 гривень. Щодо збережень, то тут 27 000 доларів й 250 000 гривень готівкою, 53 171 гривня в банку.

У дружини прокурора, Олени Сірик, є квартира в Сумах, якою мають право користування чоловік й дочка, та ще частка квартири у тому ж обласному центрі, по земельній ділянці в селах Кровне Сумського району та Стара Іванівка Охтирського району Сумської області, легковик «Mitsubishi Pajero Wagon». У 2019 році Олена Сергіївна працювала у Нацполіції Сумської області, де їй нарахували 156 385 гривень зарплати. На рахунку в банку торік зберігала 16 408 гривень, готівкою - 50 000 гривень.

Останнім Олексій Олійник призначив Олександра Самбіра – 30 вересня. Прокурор родом з Миколаївщини. Деякий час працював у рідному місті, а крайні роки прокурором відділу запобігання правопорушенням в органах прокуратури управління внутрішньої безпеки Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України та Офісу Генерального прокурора.

У декларації вказано, що прокурор має квартиру в Миколаєві і разом дружиною та дітьми орендував квартиру в столиці. У Генпрокуратурі торік Олександру Ігоровичу нарахували 563 312 гривень зарплати.

Дружина, Лариса Самбір, має лише частку квартири у Хмельницькому. Декларує вона також 25 855 гривень соціальних виплат від Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, 14 890 гривень соціальних виплат від Київського міського центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат та 3 150 гривень процентів від банку. Збережень подружжя Самбірів не декларує.

Читайте також: Нове керівництво ДБР у Хмельницькому: аналіз декларацій правоохоронців

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую