ye-logo.v1.2

Хмельницький змагався за звання Молодіжної столиці: які результати

Суспільство 916
Команда, яка представляла Хмельницький на конкурсі
Команда, яка представляла Хмельницький на конкурсі. Фото: із фейсбуку Владислава Гребенюка

Місто увійшло до десятки фіналістів.

Учора, 14 травня, Хмельницький та ще дев'ять міст, мали нагоду позмагатись за звання Молодіжної столиці України-2022. Учасники конкурсу демонстрували відеороботи, в яких доводили, чому саме їх місто достойне цього звання.

На презентацію хмельничани взяли із собою клубок ниток, який став символом того, як формується молодіжна політика регіону - шар за шаром збільшують та структурують ті зусилля, які роблять громадські організації, молодіжні центри та ради. Власне цей клубок був присутній і у відеопрезентації нашого міста, де його передавали кожному зі спікерів. Містяни продемонстрували як розвивається освіта, молодіжна культура, спорт, екологія та інше.

«Упродовж року тільки "Молодіжний центр" провів близько 150 заходів. Попри карантинні норми, ми з командою швидко адаптувалися та за допомогою громадських організацій кожних 2-3 дні анонсували нові проєкти молодіжного значення, які походили онлайн. Це давало можливість ділитися позитивним досвідом та ініціювати ті речі, які лежать ближче до серця молоді», - прокоментував діяльність у сфері молодіжної політики директор КП «Молодіжний центр» Владислав Гребенюк після презентації відеоролика.

За словами заступниці начальника управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Олени Мандзій, яка також приїздила на конкурс, у Хмельницькому молоді дали можливість стати поштовхом для влади й зараз ця категорія населення долучена до прийняття рішень у багатьох програмах.

«Участь у конкурсі навчила місто співпрацювати з молоддю. Загалом ми зрозуміли, що Молодіжна столиця - це не про те що є, а про те наскільки іде співпраця і розвиток», - зазначила Олен Мандзій.

На жаль, за результатами голосування, хмельниками знову не отримав звання Молодіжної столиці України - 2022. Перемогу здобуло місто Остріг.

Нагадаємо, вже не вперше бере участь у подібному конкурсі. Місто змагалося за звання Молодіжної столиці-2020 разом з двома іншими містами області - Дунаївцями та Славутою. Тоді Хмельницький також потрапив до фіналу. А роком раніше Хмельницький у десятці фіналістів боровся за перемогу з Кам'янцем-Подільським, який, власне і став переможцем «Молодіжної столиці-2019». 

Читайте також: «Головне в житті - це сім’я» - хмельничанка про родину, цінності та волонтерську діяльність

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую