ye-logo.v1.2

Графік відключення електрики в Хмельницькій області на два дні

Суспільство 9145
12-13 червня електрику на Хмельниччині можуть вимкати, здебільшого, у вечірній час
12-13 червня електрику на Хмельниччині можуть вимкати, здебільшого, у вечірній час. Фото: з архіву

Відключення, попередньо, відбуватимуться по одній черзі.

 У «Хмельницькобленерго» оприлюднили графік погодинних відключень на Хмельниччині на 12-13 червня. Якщо не відбудеться ніяких змін, то світло вимикатимуть по одній черзі.

«12 червня, за даними від НЕК «Укренерго» відключення відбуватимуться з 15:00 до 23:00 за однією чергою. На 13 червня графік розроблено аналогічним чином. Якщо ж від НЕК «Укренерго» надійде додаткова інформація або інші вказівки – оперативно повідомимо», - зазначили в «Хмельницькобленерго».

Енергетики нагадують, що можуть відбуватися й аварійні відключення через негоду або технологічні пошкодження. Також енергетики проводять планові роботи з обслуговування, ремонтів та модернізації електромереж. «Якщо в вашій оселі зникло світло, ви можете самостійно перевірити причину відключення та очікуваний час відновлення розподілу електричної енергії у розділі «Відключення» або за допомогою чат-ботів у Viber, Telegram, - йдеться в повідомлення «Хмельницькобленерго». - Також важливо розуміти, що час вимкнення та ввімкнення може трохи зміщуватися, оскільки оперативному персоналу потрібен час на пересування між різними об'єктами та на здійснення робіт з дотриманням вимог охорони праці».

Графік відключення світла на 12-13 червня на Хмельниччині. Ілюстрація Хмельницькобленерго

Графік відключення світла на 12-13 червня на Хмельниччині. Ілюстрація Хмельницькобленерго.

Читайте також: Учні у Хмельницькій громаді зібрали понад 2 мільйони гривень, а волонтери перетворили їх на fpv-дрони для ЗСУ

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую