ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

У Красилівському районі зафіксували два масових спалахи кору

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 3568
З початку року в області 3 тисячі 855 осіб захворіло на кір
З початку року в області 3 тисячі 855 осіб захворіло на кір. Фото: visti.pro

Захворіло близько 40 осіб.

Минулого тижня у Красилівського районі було зареєстровано два масових випадки спалаху кору. Про це повідомила завідувачка відділення організації епідеміологічних досліджень обласного Лабораторного центру МОЗ Тетяна Федак.

«Захворіло близько 40 осіб. В першому випадку спалах був зареєстрований у сім’ї ромів, а другий - у декількох багатодітних родинах. Захворілі госпіталізовані та отримують відповідне лікування», - каже лікар.

До речі, з 9 по 15 травня у Хмельницькій області на кір захворіло 110 осіб – 32 дорослих та 78 дітей.

Загалом, з початку року в області 3 тисячі 855 осіб захворіло на кір. Окрім цього, цьогоріч зафіксовано два летальних випадк – 21 січня від кору помер 35-річний житель села Турчинці Городоцького району, а 24 лютого померла місячна дитина з Деражнянського району.

Нагадаємо, на Хмельниччині триває спецоперація з протидії захворюваності на кір – мобільні бригади розпочали здійснювати вакцинацію нещеплених дітей в закладах освіти.

Кір – інфекційне захворювання, що передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом, тобто під час чхання, кашлю або розмови хворого. Вірус кору може жити в повітрі й на поверхнях до двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення. Специфічного лікування від кору немає. Єдиний спосіб запобігти ускладненням і смерті від кору – вакцинація.

Читайте також: Вакцина від кору: чи стала вона безкоштовною для всіх

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую