ye-logo.v1.2 food_01food_02food_03food_04food_05food_06food_07food_08food_09food_10food_11food_12food_13food_14food_15food_19food_17food_18food_19food_user-recipefood_20warningstar

Маринуємо помідори на зиму: ТОП-5 найкращих рецептів

22 Липня 2019 р. Світлана ЯСЬКОВА Гурман 74769
Консервовані, солоденькі, мариновані – швидкі й прості рецепти на будь-який смак!
Консервовані, солоденькі, мариновані – швидкі й прості рецепти на будь-який смак! Фото: автора

Консервовані, солоденькі, мариновані – швидкі й прості рецепти на будь-який смак!

Помідори на зиму зробити дуже легко та швидко. Мариновані помідори виходять соковиті, смачні, солодкі і чудово підходять для закуски. Взимку вони нагадують нам про літо та урізноманітнюють раціон.

Помідори на зиму як малосольні з аспірином (без стерилізації)

Ці помідори дійсно виходять неймовірними, як газовані! Ми жартома називаємо їх «похмільними», оскільки смачнішого маринаду я ще не куштувала. Ця заготовка вражає своєю простотою і «смакотою». З приводу аспірину – шкідливо-не шкідливо – не знаю… Ще в радянські часи моя бабуся робила заготовки з саліциловою кислотою. Ми всі їли залюбки, й всі живі-здорові, чого і вам бажаю!

РЕЦЕПТ ТУТ.

Мої улюблені томати в солодкому маринаді

Заготовивши помідори на зиму за цим рецептом, ви забудете про всі інші Користуюся цим перевіреним рецептом вже багато років і, в який би спосіб я не зкривала томати на зиму, обов’язково роблю декілька баночок у солодкому маринаді. Помідорки дуууже смачні! Хто б їх не куштував, завжди просить рецепт.

РЕЦЕПТ ТУТ.

Помідори, мариновані половинками «Сонце в бокалі»

Соковиті й м’ясисті скибочки помідорів та кільця пікантної цибульки, завдяки простому, але смачному маринаду перетворюються на по-справжньому незабутнє доповнення до закусочного столу.

РЕЦЕПТ ТУТ.

Консервовані помідорки чері в солодкому маринаді

Красиві, ароматні й смачні помідорки-крихітки обов'язково викличуть захоплення в гостей, при подачі їх на стіл взимку. Але за цим рецептом можна законсервувати і більш крупні томати, тільки термін стерилізації потрібно буде збільшити.

РЕЦЕПТ ТУТ.

Швидкі мариновані помідори на зиму «Еталон смаку»

А томати і правда дуууже смачні виходять. Не солоні, в міру солодкуваті й зовсім не кислі. Такі помідорки готуються дуже просто, без заморочок! Стоять банки добре в звичайних квартирних умовах.

РЕЦЕПТ ТУТ.

заготовки на зиму, закуска, закуски, порадник, консервація, маринади, домашні заготовки, помідори, помідори на зиму, мариновані помідори,

Коментарі:

  Так  Ні, дякую