ye-logo.v1.2 food_01food_02food_03food_04food_05food_06food_07food_08food_09food_10food_11food_12food_13food_14food_15food_19food_17food_18food_19food_user-recipefood_20warningstar
26 Жовтня, 2020

Кулінарна п’ятірка оригінальних салатів з редиски

23 Травня 2020 р. Світлана ЯСЬКОВА Гурман 838
В кулінарному світі існує чимало цікавих, оригінальних та смачних салатів з редискою.
В кулінарному світі існує чимало цікавих, оригінальних та смачних салатів з редискою. Фото: hochu.ua

Сезон свіжої редиски в самому розпалі, тож саме час поекспериментувати й спробувати новий рецепт.

Напевно, найпоширеніша та найулюбленіша страва з цього овочу – це салат з редиски, огірка та зеленої цибулі. Але в кулінарному світі існує ще чимало цікавих, оригінальних та не менш смачних салатів з редискою. В цій підбірці я зібрала для вас ті, які вам обов’язково варто спробувати!

Салат «Новинка» з редискою, баликом і грінками

Це один з моїх авторських рецептів. Головна родзинка страви – хрусткі, ароматні смажені сухарики. Завдяки їм, а також балику й сиру, салат стає ситнішим. Редиска ж дарує йому соковитість.

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ.

Салат із редискою, молодою картоплею та бринзою

Дуже смачний весняно-літній вітамінний салатик. Його можна подавати як звичайну закуску, або ж як гарнір. Поєднання зелені, редиски, молодої картопельки та бринзи дуже вдале.

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ.

Салат «Божевільна редиска»

Смажена редиска – це пушка! Рекомендую всім спробувати! Дайкон мені колись доводилося і смажити, і тушкувати. Редьку зелену в лагман також додавала. А ось про редиску смажену до цього я ніколи не чула. Більше того, навіть і не уявляла, що таке можна робити! Результат здивував та приємно порадував. Так просто, але дуже смачно!

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ.

Весняний картопляний салат з редискою

Простий салатик без претензій на вишуканість. Проте він дуже смачний та порадує гармонійним смаком.

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ.

Тертий салат на новий незвичний лад

Напевно, кожна господиня весняний салат з редиски нарізає скибочками та часточками. Але хочу запропонувати вам іншу його подачу. Всі складові тут натираються на тертці з дрібними вічками. Завдяки цьому салат виходить дуже свіжим, легким, ніжним й соковитим. Вирішила додати від себе ще твердий тертий сир й він досить вдало вписався у цю історію. Крім того, порційна подача неабияк святково виглядає на столі та дозволяє експериментувати із заправками.

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ.

 

салати, салат, редька, редис, редиска, салати з редискою, п`ятірка салатів з редискою, оригінальні салати з редискою, весняні салати, кулінарні рейтинги

Коментарі:

  Так  Ні, дякую