ye-logo.v1.2
20 Травня, 2019

Відеопідсумки тижня: від заяв Президента до пристрастей за «підземкою» та коміксів

Юна МІТРАШКО Суспільство 614

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коротко про головні події тижня.

Візит Президента, Хмельницький у коміксах, «алко-окуляри» та як вирішують питання з квадратними метрами хмельницької «підземки». Про це і більше у підсумковому випуску від сайту «Є».

Минулими вихідними головною темою в інформаційному просторі був візит глави держави на Хмельниччину. Під час свого виступу перед громадою Президент не оминув увагою і питання воєнного стану, який був оголошений з 26 листопада в десяти областях. «Доки Російська Федерація не вторгнеться на нашу територію, не проявить наземну агресію, не буде ні мобілізації, ані обмеження прав і свобод - це моє президентське слово», - заявив він.
Говорив Президент і про модернізацію українських аеропортів зокрема і про Хмельницьке летовище.

З 3-го грудня розпочались масштабні збори резервістів і військовозобов'язаних. Про це повідомляють на сайті Міністерства оборони. Збори проводять, як у складі бригад (до 15 діб) так і у складі навчальних центрів (до 20 діб). Передбачається, що всі заходи будуть завершені до початку Новорічних свят.

У Хмельницькому виконавча служба зробила спробу передати площі "підземки", що в центрі міста, на баланс міського комунального підприємства. Після численних судових рішень і роботи виконавчої служби, врешті виявилося, що не все так просто. Виконавча служба не змогла знайти… точне місце розташування майже 700 квадратних метрів, які треба було повернути. За словами заступника міського голови Андрія Бондаренка, договір передачі "підземки" укладався із суттєвими порушеннями. В акті немає ніякого технічного паспорта, відповідно - встановити, де ж знаходиться ця територія, яку мають забрати - невідомо.

У патрульній поліції області оголосили статистику керування автомобілем в стані алкогольного сп'яніння протягом цього року. Патрульні розповідають, що кількість виявлених п’яних водіїв, порівняно з минулим роком, трохи зменшилася. За 11 місяців цього року виявили 1100 нетверезих водіїв. Наприклад, минулого року за 12 місяців таких водіїв було 1240. На жаль, навіть збільшення штрафів масштабно не впливає на водіїв, які дозволяють собі сідати за кермо в нетверезому стані. У зв’язку з цим, кількість ДТП.
Тому у патрульній поліції вирішили нагадати водіям про те, що бачить і як реагує водій, який керує автомобілем в нетверезому стані. У рамках акції «Випробуй у безпеці» хмельницьким водіям запропонували, одягнувши «алко-окуляри» та пройти декілька простих тестів.

У Хмельницькому активісти презентували паспорт міста в стилі японських коміксів манга. Як повідомляють ініціатори проекту, інформація зі статуту для легшого сприйняття буде замінена простими словами. Автором коміксів стала студентка Хмельницького національного університету Таїс Яневич.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео