ye-logo.v1.2
18 Серпня, 2019

Підсумки дня: Перезидент на ХАЕС та мільйони на дороги

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1336
У Нетішині Президент говорив про добудову 3 та 4 енергоблоків Хмельницької АЕС
У Нетішині Президент говорив про добудову 3 та 4 енергоблоків Хмельницької АЕС. Фото: Виконавчий комітет Нетішинської міської ради

Якими були новини 18 березня.

Сьогодні тиждень на Хмельниччині розпочався з візиту Глави держави. Щоправда, Президент завітав лише до Нетішина. Тут, на Хмельницькій атомній електростанції, сьогодні відбулася нарада з питань розвитку атомної енергетики та підвищення рівня ядерної безпеки. Глава держави акцентував на важливості реалізації проектів Енергетичного мосту «Україна – ЄС» та добудови 3 і 4 енергоблоків Хмельницької АЕС. За його словами, проект Енергетичного мосту є в першу чергу євроінтеграційним проектом. «Хмельницька АЕС стане пілотною в такій інтеграції, а отриманий внаслідок реалізації проекту унікальний досвід дозволить якнайшвидше об’єднати українську та європейську енергосистеми», - додав Петро Порошенко.

Новини про ще про один візит, який відбувся дещо раніше, стосуються Шепетівки. Прес-служба Уповноваженого Верховної ради України з прав людини повідомила про результати перевірки державної установи «Шепетівська виправна колонія (№ 98)». І, як зазначають в повідомленні, тут були виявлені порушення вимог національного законодавства та міжнародних стандартів щодо поводження з в’язнями, а також факти, які можуть бути розцінені, як жорстокі або такі, що принижують гідність.

Тим часом сьогодні уже стало відомо, чи вплине проведення виборів Президента на навчання у школах Хмельницького. Адже, як відомо, чимало виборчих дільниць розташовуються саме в навчальних закладах. Як розповіли в Департаменті освіти і науки Хмельницької міської ради, у зв’язку з цим у більшості шкіл міста навчання перенесуть з понеділка 1 квітня на наступну суботу. Проте не у всіх: в деяких школах діти на навчання підуть таки 1 квітня – одразу після закінчення весняних канікулів.

Служба автомобільних доріг області сьогодні оприлюднила перелік автомобільних доріг державного значення загального користування, які цьогоріч ремонтуватимуть та покращуватимуть їх стан за рахунок спеціального фонду державного бюджету. Для цих цілей, до речі, передбачили понад півмільярда гривень.

Також сьогодні в «Хмельницькобленерго» пояснили, що буде з переплатою на рахунках споживачів. Через зміни в структурі багато жителів Хмельниччини мають надлишково сплачені кошти на особових рахунках. А їх не мало не багато, а 20 мільйонів гривень. Чи потрібно щось робити споживачам, які мають переплату, чи енергопостачальна організація сама врегулює це питання, розповіла заступник директора з управління якістю АТ «Хмельницькобленерго» Олена Гриневич.

І наостанок - про нагороди. Хмельницький обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді нагородили золотою медаллю Міністерства освіти і науки України. Хмельницькі натуралісти представляли позашкільну освіту нашого краю та презентували інноваційні здобутки під час Десятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2019». На виставці хмельницькі натуралісти презентували першу в Україні електронну бібліотеку з оцифрованою літературою та нові книги навчально-методичного і природничо-краєзнавчого змісту.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую