ye-logo.v1.2

Для Хмельницького затвердили нові тарифи на воду

Суспільство 21784
Нові тарифи наберуть чинності після офіційного оприлюднення
Нові тарифи наберуть чинності після офіційного оприлюднення. Фото: radiotrek.rv

Вартість зросла на 18 відсотків.

Сьогодні, 4 лютого, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затвердила остаточний тариф на водопостачання та водовідведення для абонентів комунального підприємства «Хмельницькводоканал».

Нові тарифи наберуть чинності після офіційного оприлюднення, за словами заступник директора з економічних питань МКП «Хмельницькводоканал» Олексія Лункіна, це може відбутись як завтра, так і за декілька тижнів. Проте тариф остаточний і дорожчий від попередніх розрахунків.

«Згідно із рішенням регулятора вартість водопостачання затверджено на рівні 11 гривень і 38 копійок за кубічний метр, а водовідведення — 10 гривень і 32 копійки за метр кубічний. Нові тарифи почнуть діяти після того, як їх офіційно оприлюднять». Коли це буде сказати важко», - коментує Олексій Лункін.

Від так послуги для містян подорожчали на 18 відсотків. На підприємстві пояснюють, що це зумовлено здорожчанням електроенергії, заробітної плати, податків та потрібних для підприємства реагентів. Проте спрогнозувати чи будуть тарифи рентабельними поки що не можна.

«Після того, як підприємство хоча б місяць пропрацює з цими тарифами, можна буде вираховувати і робити якийсь аналіз», - говорить Олексій Володимирович.

ОНОВЛЕНО: Нові тарифи на водопостачання та водовідведення починають діяти з 5 лютого. Відповідну постанову оприлюднила НКРЕКП. Як розраховуватимуть вартість послуг за лютий дізнавайтесь у матеріалі: «Тарифи на воду зросли: як хмельничани платитимуть за лютий».

Читайте також: Січнева вартість газу змінилася: скільки мають заплатити жителі Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую