ye-logo.v1.2

На Озерній поруч з новою школою і дитсадком встановили світлофор

Суспільство 1298
Встановили світлофор на перехресті вулиць Панаса Мирного та Залізняка біля кінцевої зупинки громадського транспорту
Встановили світлофор на перехресті вулиць Панаса Мирного та Залізняка біля кінцевої зупинки громадського транспорту. Фото: ілюстративне з архіву

До кінця тижня світлофор запрацює.

У Хмельницькому на Озерній спорудили новий світлофор. Встановили його на перехресті вулиць Панаса Мирного та Залізняка біля кінцевої зупинки громадського транспорту. Раніше рух на цій ділянці був нерегульований, через що виникали аварійні ситуації.

Тепер там нанесли дорожню розмітку, до кінця тижня має запрацювати й сам світлофор. Як повідомляє ТРК «Місто» з міського бюджету на це виділили близько 900 тисяч гривень.

«Було багато скарг від батьків, особливо коли починається навчальний період. На Залізняка відкрили садочок, закінчуємо будувати школу. Відповідно велика кількість дітей долає нерегульований пішохідний перехід через вулицю Панаса Мирного до навчального закладу», - говорить начальник департаменту інфраструктури міста Василь Новачок.

Додамо, у жовтні цього року планують завершити добудову початкової школи №1, що на вулиці Залізняка у мікрорайоні Озерна. Вже у листопаді вона має запрацювати. Туди хочуть перевести учнів 1-4 класів з 28-ї школи, тобто приблизно 700 учнів. Нещодавно для завершення цих робіт місто взяло 60 мільйонів гривень кредиту.

Фактично ця школа є частиною навчально-виховного комплексу, будівництво якого стартувало 2017 році. Однак проблеми з підрядником і нестача фінансування загальмували його спорудження. Відтак дитсадок №9 «Кобзарик» на три сотні дітей, як частину цього НВК, вдалося відкрити лише у вересні 2019 року.

Нагадаємо, також у мікрорайоні Озерна має з'явитися ще один світлофор на вулиці Панаса Мирного. Його хочуть встановити на перехресті із вулицею Залізняка біля водойми.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую