emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіоШановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку [email protected]. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Дорожній контроль Хмельницький


БЛОГ (ДОПИСИ)

Про автора ДАІшний контроль

Через півроку після смерті жінка підписала автодоручення

 Правоохоронці кримінальну справу не порушують, мотивуючи відсутністю складу злочину

 

Ганна Підмогильна померла три роки тому. Згідно із законодавством її син Ігор Підмогильний через шість місяців отримав право на спадщину на авто.  
“Коли я прийшов до вітчима, у якого на подвір’ї стояла автівка, відповідь була такою: “Стара машину забрала з собою, шукай на цвинтарі”. Я звернувся в обласне ДАІ, щоб розшукали мою власність. Проглянувши по комп’ютеру дані, капітан повідомив мені, що в квітні 2008 року власниця, тобто моя матір, підписала доручення на продаж автомобіля”, – розповідає Ігор Підмогильний.  
Як то кажуть, було б все добре, якби не одна деталь: Ганна Підмогильна померла 11 листопада 2007 року (про що свідчить довідка про смерть). Ігор Підмогильний з заявою звернувся у міліцію. Через чотири дні прийшло повідомлення про відмову у порушенні кримінальної справи у зв’язку з відсутністю складу злочину. Після звернення до прокуратури з міліції надіслали повідомлення, що вітчима допитати неможливо, оскільки він перебуває на лікуванні, а нинішнього власника авто вдома немає. А де він – невідомо. 
“Вітчим з матір’ю були одружені з 1969 року, – каже Ігор Підмогильний. – Я довгий час навіть не знав, що він мені не рідний батько. Скільки себе пам’ятаю, вітчим постійно наді мною знущався. А взимку 2000 року він взагалі вигнав матір. У 2001 році вони розлучилися. Машина належала матері, і після її смерті стояла у гаражі вітчима. А потім зникла”. 
Доручення на автівку підписане підволочиським державним нотаріусом. Згідно з ним Підмогильна Ганна 1971 року народження (мертва жінка одразу помолодшала на чверть століття і стала на 8 років молодшою за сина) поставила тут свій підпис. Не потрібно бути експертом, аби зрозуміти, що підписи зовсім не схожі з автографом справжньої Ганни Підмогильної. Більше того, у дорученні на авто ні номер паспорта, ні його серія, ані номер ідентифікаційного коду не співпадають зі справжніми документами померлої. Згідно з відповіддю юстиції, подібних документів з такою нумерацією просто не існує. Чоловік звернувся у Підволочиську районну прокуратуру. У порушенні кримінальної справи було відмовлено.  

За словами Ігоря Підмогильного,
у Підволочиській прокуратурі йому повідомили, що доручення підписувала невстановлена особа. Але оскільки нотаріус цього не знав, його просто ввели в оману. Тобто, у його діях немає складу злочину. Тому у порушенні кримінальної справи відмовлено.

Машину віддам на дитбудинок
“Чомусь прокуратура не вбачає підробки документів і шахрайства, – каже Ігор Підмогильний. – Але наскільки мені відомо, нотаріус – родич працівника районної прокуратури. Недавно я своє авто бачив у Хмельницькому. Навіть сфотографував. Але кому до того діло?”.  
Як розповів Ігор Підмогильний, за дорученням “його мати” продала автомобіль двом мешканцям Красилова. У міліції йому пояснили, нібито один з них дав свідчення, що покупку, розрахунок і оформлення документів проводив його приятель. А йому лише приніс доручення з техпаспортом, аби згодом той перепродав авто. Що чоловік і зробив. А нині його приятель виїхав за кордон. Коли повернеться, невідомо. Ось і шукай вітра в полі. Виходить, що у міліції опитати всіх підозрюваних чи то свідків не можуть. У прокуратурі шахрайства і підробки документів не вбачають. Ось і вимальовується картина: майже через півроку після власних похорон жінка піднялася з могили і написала доручення на автомобіль. Чомусь у містику вірять (чи хочуть вірити) більше, ніж в очевидні факти.  
“Я людина небагата, – каже Ігор Підмогильний. – І 20-річний автомобіль “Жигулі”, хай і не коштує шалених грошей, але все ж чогось вартий. Та справа навіть не в машині. Я хочу добитися правди. І обіцяю вам, якщо мені повернуть автівку, я перепишу її на дитячий будинок. Але винні мають понести покарання”.
 

Михайло ЖИЛА

 Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео


Курси валют на 27.03.2023
купівля
продаж
Міжбанк
$
36.57
36.93
39
39.39

Архів новин

<<Березень 2023>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31