emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
17 Грудня 2019 Ольга Поліщук 1749

АМУ: Проєкт змін до Конституції щодо децентралізації демонтаж автономії місцевого самоврядування
Послаблення сільських, селищних, міських голів, плутанина із терміном громада, порушення рівності форм народовладдя, відродження старої ідеї загального прокурорського нагляду це далеко неповний перелік того, що чекатиме українські ОТГ. Президент України 13 грудня 2019 року вніс як першочерговий проєкт Закону Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) 2598.
Асоціація міст України, перш за все, висловлює стурбованість закритістю процесу його підготовки, адже до розробки законопроєкту не були залучені представники громадянського суспільства, органів місцевого самоврядування та їх асоціації. Також АМУ наголошує, що під егідою децентралізації Україна ризикує отримати владну вертикаль старого ... читати далі »

16 Грудня 2019 Боршош Марина Іванівна 2705

Гігієна вагітних
Фізіологічні зміни, що відбуваються у вагітної жінки, спрямовані на створення сприятливих умов для розвитку плода. Усі системи і органи жінки функціонують нормально, але з підвищеним навантаженням. Внаслідок порушення правил особистої гігієни, гігієни статевого життя, неправильного харчування, надмірних навантажень можуть виникати порушення нормального перебігу вагітності. А щоб цього не допустити необхідно ретельно дотримуватись рекомендацій лікаря.
Внаслідок активізації процесів обміну під час вагітності організм жінки потребує більш ретельного гігієнічного догляду за тілом (теплий душ вранці та ввечері, часта зміна білизни). Гігієнічні спринцювання під час вагітності не рекомендуються. Для підтримання чистоти зовнішніх статевих органів вагітній необхідно два рази на день підмиватися ... читати далі »

16 Грудня 2019 Комісарова Тетяна Олегівна 1643

Що ж відбувається в організмі жінки під час пологів?
Тріада основних симптомів гестозу: набряки, артеріальна гіпертензія, білок у сечі. Починається все, як правило, з появи набряків, при цьому самопочуття жінки залишається нормальним. Пізніше приєднуються і інші симптоми, хоча бувають випадки наявності тільки одного або двох ознак недугу. Крім того, жінку іноді турбує нудота, яка нагадує токсикоз перших місяців вагітності.

Як вже говорилося вище, приховані набряки можна запідозрити за допомогою регулярного зважування майбутньої мами. Різкі і великі надбавки у вазі вказують на затримку рідини в її організмі. Для виявлення білка, який видіяляється нирками (протеїнурії) використовують нелюбимий багатьма жінками загальний аналіз сечі. Крім того, при підозрі на гестоз проводиться вимірювання добового діурезу ... читати далі »

16 Грудня 2019 Березій Аліна Вікторівна 834

Два слова, одна речовина -
запорука народження здорової дитини

Мова йтиме про ФОЛІЄВУ КИСЛОТУ

Кожного року в Україні багато вагітностей закінчуються народженням дітей з вродженими дефектами невральної трубки (ДНТ), до яких відносяться spina bifida (важка вада розвитку хребта та спинного мозку, яка часто несумісна з життям, або є причиною паралічу дитини), черепно-мозкова кила та аненцефалія (смертельний стан, при якому дитина народжується з недорозвиненим головним мозком та черепом).
У більшості випадків виникнення цих важких вроджених вад можна попередити, якщо перед вагітністю та в перші її місяці щоденно вживати фолієву кислоту. Рекомендованим є прийом за 2 місяці до вагітності та перших 2 місяці вагітності.

Слід памятайти, що вроджені дефекти мозку та хребта виникають у ембріона ще ДО ТОГО, як жінка усвідомить... читати далі »

16 Грудня 2019 Олексюк Катерина Юріївна 1743

Сьогодні жінки охоче народжують дітей в більш пізньому віці - приблизно 13% дітей народжується у матерів старше 40. Які плюси і мінуси пізньої вагітності, ми розглянемо в цій статті.

Вагітність після 40: аргументи "за"
1. Фінансова стабільність.
Більшість жінок, які не народжували дітей в молодості, до сорока років мають стабільне джерело доходу, не відчувають проблем з житлом, і можуть назвати себе забезпеченими. Це, звичайно, вірно не для всіх, але зріла жінка, яка свідомо вирішила завести дитину, може створити собі і малюкові фінансову подушку на кілька років, заздалегідь придбати необхідні речі, підшукати няню. До речі, допомога няні - відмінний варіант для жінок, які не бажають кидати кар'єру після пологів.

2. Особиста реалізованість.
Пора життєвих експериментів зазвичай припадає на молоді роки, коли юнаки ... читати далі »

15 Грудня 2019 Матяшок Анастасія та Тетяна Булик ВДНЗ України Буковинський державний медичний університет 767

Планування вагітності: з чого почати ?
Згідно статистики, близько 80% вагітностей настають незаплановано, внаслідок цього третина з народжених дітей мають вади розвитку та інші захворювання, які можна попередити, якщо бути готовим до народження нового життя.
Планування вагітності- вкрай важливий процес, оскільки від нього залежить здоров`я і майбутнє малюка. По-перше, слід відмовитися від шкідливих звичок і загалом вести більш здоровий спосіб життя. По-друге, пройти огляд у лікаря-гінеколога та лікаря-уролога, після консультації яких, Вам буде призначений ряд аналізів та, за необхідності, консультації у додаткових спеціалістів. За наявності хронічних захворювань варто припинити прийом медичних препаратів, якщо це можливо, але лише після консультації з лікарем. Не варто забувати, що перед плануванням вагітності ... читати далі »

15 Грудня 2019 Майданюк Іванна та Булик Тетяна ВДНЗ України Буковинський державний медичний університет 1642

Багатопліддя у ХХІ столітті. Діагностика та ускладнення.
Згідно з формулою Гєлліна, пологи двійнею трапляються 1 раз на 80 пологів, трійнею 1 раз на 6400, четвертнею 1 раз на 51200 пологів. Існує також спадковий чинник у тому що жінка при першій вагітності має двійню, проте причини багатопліддя ще не вивчені досконало.
Розрізняють двійні двояйцеві, які утворюються від запліднення двох яйцеклітин, та однояйцеві з однієї яйцеклітини в результаті атипового дрібнення яйця. Співвідношення двояйцевих до однояйцевих двоєн 1:1.
При однояйцевій двійні плоди завжди однієї статі, при двояйцевій плоди можуть бути різностатеві.
Діагностика
І триместр вагітності УЗД
ІІ триместр вагітності - розміри матки перевищують розміри, характерні для очікуваного терміну.
Визначається велика окружність живота (перевищує 100 см при доношеній ... читати далі »

14 Грудня 2019 Кірницька Марія Михайлівнаа 981

Чоловік на пологах: підтримка чи проблема?
Філософи давнини колись казали, що з народженням дитини в сім'ї зникаю спокій, гроші, порядок, сон і поселяється щастя.
Бути чи не бути чоловіку на пологах та до чого це призведе?
За офіційними даними МОЗ, у 2004 році менше 1% від усіх пологів в Україні були партнерськими. На сьогоднішній день таких аж 52%. То ж спробуємо розібратись, чи справді варто чоловіку бути присутнім на пологах.
Існує думка, що присутність під час пологів витримує далеко не кожен чоловік. Для деяких це обертається таким стресом, що у них навіть стається розлад у подальшому інтимному житті з жінкою, яка народила його дитину. З одного боку, ці розмови мають право на життя. Жінка підходить до пологів підготовленою. Так задумано природою, що завдяки гормональним змінам і змінам в нервовій системі розумова ... читати далі »

14 Грудня 2019 Атаманюк Ірина Юріїівна 1764

Куріння під час вагітності шкодить Вашій дитині!
Останніми роками число досліджень про вплив нікотину на дитину в утробі матері значно збільшилось. Це повязано зі збільшенням кількості як жінок-курців, так і випадків ускладнень у них під час вагітності. Коли ви курите, отруйні речовини потрапляють до вашої крові, а потім через плаценту передаються дитині. Вони спричиняють довготривалі ушкодження легень, мозку та систем крові у ненародженої дитини, можуть призвести до відхилень у розвитку плода, викидням та передчасним пологам.
До наслідків впливу тютюнопаління під час вагітності також відносяться:
ускладнення у матері та плода, що виникають під час вагітності;
ускладнення пологового та післяпологового періоду;
патологія новонароджених та захворювання у дитячому віці, спричинені палінням матері.
Існують ... читати далі »

10 Грудня 2019 Баланюк Ірина Володимирівна та Ладані Наталя Василівна ВДНЗ Україна БДМУ Кафедра внутрішньої медицини та інфекційних хвороб 880

Обережно сказ!
Сказ гостра контактна зоонозна інфекційна хвороба, яку спричинює нейротропний вірус сказу (англ. Rabies virus) з роду Lyssavirus. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту з смертельним пошкодженням центральної нервової системи (ЦНС). На сьогодні сказ реєструєтся у 150 країнах світу. Сказ зустрічається на всіх континентах, окрім Антарктиди.
Джерелом та резервуаром збудника сказу є дикі та свійські тварини, що належать до класу ссавців. Розрізняють природні осередки сказу, які формують дикі тварини (вовки, лисиці, борсуки, єнотоподібні собаки, мангусти, миші, пацюки, щури, кажани, їжаки, шакали, песці, скунси, у Центральній і Південній Америці ще й кажани-вампіри), і антропургічні, що підтримуються собаками котами, деякими сільськогосподарськими тваринами.
Механізм передачі контактний, шлях рановий. ... читати далі »

10 Грудня 2019 Helga 908

У Камянці-Подільському покажуть фільм про камянчанина, який втратив зір в зоні АТО

16 грудня 2019 року у Камянці-Подільському відбудеться безкоштовний допремєрний показ повнометражного документального фільму режисера Сергія Волкова Вдивляючись у темряву. Стрічка створена з використанням технології аудіодескрипції (тифлокоментування) і повністю адаптована для незрячих. На показ запрошені люди з порушеннями зору, які зможуть переглянути фільм.
Фільм Вдивляючись у темряву - це українсько-шведський проект, знятий за підтримки Держкіно України і шведської компанії Grumant Productions HB. Режисер та автор сценарію стрічки - Сергій Волков. Головний герой фільму Віталій Галіцин полковник запасу ЗСУ, інструктор, сапер, родом з Камянця-Подільського, який служив в зоні АТО у складі добровольчого батальйону Азов. Виконуючи ... читати далі »

10 Грудня 2019 Богдан 876

Сьогодні збили пожилу людину 76 лет у Хмельницькому опель

9 Грудня 2019 Балашова Софія Геннадіївна 1195

Чи можливі близькі стосунки під час вагітності?

Вагітність - це фізіологічний процес, який починається із запліднення яйцеклітини і закінчується народженням дитини. Цей період особливий у житті кожної жінки. Під час вагітності майбутня матір повинна себе поводити як і до вагітності, це стосується і харчування, і способу життя, так і статевих стосунків.
Найбільшим страхом майбутніх батьків є те, зо секс може нашкодити дитині в утробі. Отож, настав час розвіяти цей міф, однак ише після консультації з лікарем та впевненості в тому, що вагітність перебігає без ускладнень, таких як:
-низьке розташування плаценти;
-кров'яні виділення зі статевих шляхів жінки;
-коротка шийка матки;
-больові відчуття жінки під час статевого акту або після.
Також краще утриматися від сексу на ранніх термінах вагітності (до 12 тижнів)... читати далі »

9 Грудня 2019 Басюк Анна - студентка 5 курсу, Ніцович Ігор Романович - доцент кафедри акушерства та гінекології Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» 1349

Спорт і вагітність
Спорт і вагітність це взагалі поєднується? Чи не зашкодить це моїй майбутній дитині? Ці та інші питання задає собі чи не кожна майбутня мама.
Під час вагітності виконувати фізичні вправи не тільки можна, а й необхідно. Вони покращують самопочуття майбутньої мами, піднімають настрій та навіть зменшують ризики різноманітних ускладнень (при нормальному перебігу вагітності).
Проте ми сьогодні поговоримо про існуючий комплекс вправ, які просто необхідно робити кожній вагітній жінці - це вправи Кегеля.
Звернемось трохи до історії, щоб краще зрозуміти їх суть. Традиційно на Сході велика увага приділялася збереженню здоровя та сексуальної привабливості, оскільки там жінки багато і часто народжували. Тому в культурі східних країн було прийнято укріплювати мязи живота і, що навіть важливіше мязи ... читати далі »

9 Грудня 2019 Яринська Любов Романівна , студентка 17 групи, 5 курсу "Буковинського державного медичного університету" 1500

Одне іншому не заважає.
Мабуть, всі жінки люблять подорожувати. Для когось мандрівка це активний похід у гори, для інших це можливість позасмагати на морському узбережжі, або ж блукати вулицями іншого міста. Але що робити, якщо подорож запланована а жінка дізнається, що вагітна?
Вагітність не привід обкласти себе книгами про грудне вигодовування і засісти вдома на 9 місяців. Навпаки потрібно привчати майбутню дитину пізнавати світ якомога раніше.
Якщо немає медичних протопоказань, прислухайся до порад для вагітних мандрівниць.
Перед поїздкою обовязково консультація з лікарем.
Він підкаже які ліки варто взяти з собою, а які будуть зайвими. Можливо знадобиться профілактичне щеплення.
Сприятливі періоди для подорожі.
Тема подорожей вагітних оповита купою забобонів і заборон. Часто почувши від вагітної ... читати далі »

9 Грудня 2019 Юришинець Іван Іванович 1355

Сьогодні дедалі популярнішими серед жінок стає тема розродження у воді. Однак у цьому питанні є різні думки, в цьому спорі беруть участь медики і прихильники не традиційного виду появи малюка на світ.
Актуальність питання змушує жінок замислюватися, чи варто народжувати у воді або ні. Чого так бояться і що очікують? Щоб не розгубитися в океані суперечливих за і проти, давайте детально розглянемо всі аспекти даного питання.
Кожна вагітність - не важливо, яка за рахунком, супроводжується тривогами і побоюваннями майбутньої матусі за здоров'я своє і дитини. Вибираючи найкращий на нашу думку метод розродження, втрачаються деякі важливі нюанси, які можуть стати згодом причиною фатальної помилки.
Давайте розберемо всі позитивні і негативні сторони пологів у воді.

Позитивні сторони розродження у воді:
* ... читати далі »

9 Грудня 2019 Бажура Христина Анатоліївна 1464

Присутність партнера на пологах це не тільки моральна і фізична підтримка, а й різноманітна допомога, до того ж неабияка.
До того ж партнерські пологи фактично гарантувають чоловікові можливість першим побачити маля, майже одразу взяти його на руки, встановивши в такий спосіб контакт.
Багато хто до останньої хвилини коливається в ухваленні рішення, чи варто народжувати разом з чоловіком. І це цілком справедливо: важко робити вибір, коли не знаєш, що саме тебе чекає. Тому краще наперед домовитися, що якщо вже в процесі пологів хтось захоче відмовитися від ідеї народжувати разом, він прямо скаже про це.
У такій відвертості немає нічого страшного. Це цілком доросле рішення спробувати, тверезо оцінити свої сили і якщо їх недостатньо, відмовитися, щоб не нашкодити ні собі, ні відносинам, ні самому процесу. ... читати далі »

8 Грудня 2019 Марія Стасів 2017

Вагітність і щеплення. Робити чи ні?

Вагітність прекрасний період в житті кожної жінки, який не завжди протікає легко й безтурботно. Під час вагітності в організмі жінки відбувається чимало змін, серед яких фізіологічне зниження імунітету. Тому вагітні знаходяться в групі високого ризику за несприятливого перебігу різних інфекційних захворювань, у них більша вірогідність виникнення ускладнень, з негативними наслідками для майбутнього малюка. Найкращий захист від багатьох інфекційних захворювань - це вакцинація. Але деякі вакцини є живими ослабленими культурами збудників. Теоретично, вони можуть стати причиною розвитку захворювання у вагітної і призвести до розвитку патологій у плода. Отож, перед вагітними виникає питання робити щеплення чи ні?
Які щеплення дозволені вагітним?
Вакцинація проти грипу. ... читати далі »

8 Грудня 2019 Андрій 1733

Сімейні та партнерські пологи
Останніми роками однією з широко обговорюваних тем є партнерські пологи які перестали бути чимось рідкісним. Ще зовсім недавно присутність членів родини вагітної жінки на пологах категорично заборонялась , в родовий зал допускався тільки медичний персонал. На сьогоднішній час партнерські, або спільні пологи, починають набирати популярність.
За офіційними даними, у 2004 році показник партнерських пологів дорівнював 0%. А вже сьогодні кожна друга жінка народжує у присутності чоловіка або близької людини.
Тобто 52% пологів в Україні партнерські, повідомили в Міністерстві охорони здоров'я. А от у тих регіонах, де партнерські пологи активно впроваджуються завдяки сучасним перинатальним технологіям показник партнерських пологів становить 80%.
Партнерські пологи це пологи, при яких ... читати далі »

6 Грудня 2019 Людмила 615

Це повідомлення видалено, оскільки містить елементи реклами. Якщо ви хочете, щоб повідомлення було відкрите - зверніться до нашого рекламного відділу за телефоном 067-381-57-50 або емейлом [email protected]. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Книга "Чжуань Фалунь"
Дівчина читає головну книгу вчення Фалунь Дафа або Фалуньгун (Обертання Колеса Закону), суть якого керуватися в житті принципами Всесвіту: "Чжень Шань Жень" ("Істина Доброта Терпіння"), а також виконувати пять комплексів енергетичних вправ цігун. Завдяки Фалуньгун понад 100 млн осіб у більш ніж 100 країнах світу змогли покращити своє здоровя, звільнитися від стресів і віднайти душевний спокій.

В усіх країнах, зокрема й в Україні, ця практика поширюється безоплатно.

"Чжуань Фалунь" - це справжній шедевр. Це глибока наука про всесвіт, суспільство, людське тіло і сенс життя. Книга написана простими словами, і її можуть сприйняти люди будь-якого віку і рівня освіти. Це дуже актуальна книга, яку варто хоча б раз прочитати.

1 « 43 44

45

46 47 » 299

Курси валют на 29.07.2024
купівля
продаж
Міжбанк
$
41.05
41.1
44.5
44.54

Архів новин

<<Липень 2024>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

    


«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо