ye-logo.v1.2
20 Листопада, 2019

Чиновницю Держгеокадастру судитимуть за прострочений термін подання декларації

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 747
У Шепетівці судитимуть чиновницю, котра на день прострочила подання Е-декларації
У Шепетівці судитимуть чиновницю, котра на день прострочила подання Е-декларації. Фото: glechyk.info

Жінка не встигла на день.

У Шепетівському міськрайонному суді судитимуть заступницю начальника відділу Державного земельного кадастру Управління Держгеокадастру в Шепетівському районі. Як повідомляють у прес-службі апеляційного суду області, чиновниця на день прострочила подання Е-декларації.

«Згідно з протоколом оперуповноваженого управління захисту економіки, посадовець вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене частиною 1 статті 172-6 КУпАП, «Порушення вимог фінансового контролю»», - йдеться у повідомленні.

Останнім днем подання декларації за 2015 рік особи, було 30 жовтня 2016 року. Декларація ж шепетівської чиновниці на офіційний веб-сайт Національного агентства з питань запобігання корупції датована 1 листопада 2016 року.

Нагадаємо, кілька днів тому, в апеляційному суду області завершили розгляд справи депутата Хмельницької міськради Олександра Скочеляса, який також просторочив термін подання декларації. Суд першої інстанції призначив йому покарання у вигляді штафу - 850 гривень. Депутат оскаржив рішення суду в апеляційному порядку, де його визнали невинним.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую