ye-logo.v1.2
18 Березня, 2019

Підсумки дня: важливі новини про медиків, здоров’я і не тільки

Ангеліна Мовчан Суспільство 692
На весні особливу увагу варто приділити здоров'ю
На весні особливу увагу варто приділити здоров'ю. Фото: з архіву

Яким був день 18 квітня у короткому огляді.

Рекомендуємо також почитати чому екопарковки Хмельницього так і не стали «еко», а залишилися звичайними парковками. Роботу над екопарковками розпочали ще влітку минулого року. Однак, всупереч обіцянкам та прогнозам, об’єкти ще не здані, а решітки, поміж яких має рости трава, досі залишаються порожніми. Комунальники міста пояснили, що договір з фірмою, яка робила роботи, розірвали, а іншого не знайшли.

Але усі ті побутові проблеми ніщо у порівнянні з життям. Хлопця із Полонного, якого більше тижня шукали, знайшли. Мертвим.

У зв’язку із проведення реформи медицина, на Хмельниччині запланували збудувати 9 нових сільських амбулаторій та відремонтувати16. На сьогодні мережа спроможних амбулаторій в області складається із 154 сільських та 42 міських. Зараз на рахунках департаменту уже є 170 мільйонів гривень, які виділили із державного бюджету для будівництва та ремонту медзакладів.

Та впроваджуючи реформу варто уважно повідомляти інформацію про себе. Адже один із мешканців Хмельниччини, за словами заступник міністра охорони здоров’я повідомив сьогодні, що у Хмельницькій області був випадок укладення заяви з особою, яка вказала, що народилася в 1871 році.

«Напевно, він не перевірив паспорт: малоймовірно, що цей громадянин є рекордсменом у світі на тривалість життя», - зазначив чиновник. 

До речі, на Хмельниччині, за десять днів підписання декларацій, свого лікаря обрали вже понад шість тисяч мешканців області.

Ну і продовжуючи медичну тему, нагадаємо, що у п’ятницю, 20 квітня – Всесвітній день боротьби з меланомою. Усі хмельничани зможуть безкоштовно пройти діагностику в онколога, та перевірити свої родимки на предмет захворювання на рак. Звертатися варто у міське управління охорони здоров’я, що на вулиці Грушевського. Консультуватиме городян лікар з Хмельницької міської поліклініки №4 Вадим Бойко за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 64, кабінет №1. Прийматиме медик 20 квітня з 9:00 до 15:00 годин.

А щоб не псувати собі здоров’я, варто відпрацьовані енергозберігаючі та люмінесцентні лампи, ртутні термометри, батарейки, які накопичуються у побуті, не просто викидати у побутове сміття, а здавати на утилізацію. Де і як це можна зробити, до речі, безкоштовно, читайте за посиланням.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео