ye-logo.v1.2
25 Вересня, 2020

Відеопідсумки тижня: від рекордів до втрачених мільйонів

Суспільство 851

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Якими були новини тижня.

Почався тиждень святкуваннями, рекордами та акціями до Дня Соборності України. Продовжили його новини від медиків, рішення хмельницького виконкому і не тільки…

В День Соборності України, 22 січня, у Хмельницькому на Південному Бузі актори одягнені в історичні костюми, провели реконстуркцію зустрічі двох делегацій - Української та Західноукраїнської Народних Республік. Тоді відбулося урочисте зачитування Універсалу про утворення єдиної України. У ході дійства також був організований символічний ланцюг єдності та розгорнутий найбільший стяг України в Хмельницькій області.

А на мосту через річку Збруч, між Хмельницькою і Тернопільською областями, зафіксували новий рекорд. В одному місці була зібрана найбільша кількість синьо-жовтих прапорів – понад три тисячі. Представники «Книги рекордів Україні» зафіксували це досягнення. Тогож дня, на Будинку культури Хмельницького відкрили пам’ятну дошку Симону Петлюрі. А в центрі міста студенти влаштували флешмоб - вони утворили контур карти України з підняттям банеру, що символізує неподільність України.

А от медики фіксують, що показники захворюваності на ГРВІ та грип протягом останнього тижня пішли на спад. В усіх регіонах області показник захворюваності є нижче епідпорогу і лише в Хмельницькому, Кам’янець-Подільському та Дунаєвецькому районі захворюваність залишається високою. Та все ж медики попереджають про другу хвилю грипу, яка досягне піку вже у лютому і триватиме до квітня.

Були і приємні новини від представників охорони здоров’я. Цього тижня відбулося підписання меморандуму стосовно постачання обладнання для майбутнього відділення, яке в травні має бути відкрите на базі Хмельницької міської лікарні. Відділення гемодіалізу безкоштовно отримає обладнання на 10 мільйонів гривень. Апарати дадуть можливість забезпечити необхідну процедуру для 60 хворих, а в обласному центрі на життєво необхідну процедуру очікують 55 пацієнтів.

Моряк з Шепетівки Сергій Цибізов, і досі утримується в московському слідчому ізоляторі. 15 січня йому продовжив термін арешту до 24 квітня. Як розповів батько Сергія, вони написали вже кілька листів до сина, але цензура пропустила лише один. А від нього рідні отримали останього листа ще 6 грудня. Сергій писав, що дуже сумує за рідними, хоче повернутись якнайшвидше в Україну.

На засіданні виконавчого комітету Хмельницької міської ради цього тижня затвердили нові тарифи на ритуальні послуги, загалом підняття вартості відбулось майже у 2 рази. Та не обійшлося без новацій, підприємство придбало спецтехніку (екскаватор) і наразі вже вводить його в експлуатацію. Це дасть змогу здешевити окремі послуги.

Також на засіданні виконкому вирішували долю петиції, в якій містяни просять облаштувати футбольне поле для загальноосвітньої школи № 12. Члени виконкому петицію підтримали, та без резолюції фінансового управління майданчик не будуватимуть.

А Кабінет Міністрів України, ухвалив рішення, яким тимчасово заборонив містам класти кошти на депозит у банках. Через це Хмельницький може недоотримати 12 додаткових мільйонів гривень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую