ye-logo.v1.2
27 Лютого, 2020

Підсумки дня: надзвичайна ситуація в школі, перейменування та кір

Суспільство 2306
Новини дня - в інформаційних підсумках
Новини дня - в інформаційних підсумках. Фото: npvua.com

Якими були новини 21 березня.

Четвер, кажуть, наче маленька п’ятниця. Але тільки не у сьогоднішніх новинах. Судячи з інформаційного наповнення, робочий тиждень у розпалі. У Хмельницькому в будинку рад сьогодні зібралися депутати обласної ради на чергову сесію, яку сайт «Є» транслював в прямому ефірі. Народні обранці заслухали звіт голови Хмельницької обласної ради Михайла Загородного за 2018 рік та розглянули близько півсотні питань. Були серед них і такі, які, по яких довелося голосувати декілька разів, щоб прийняти рішення. Так, депутатам знадобилося декілька спроб, щоб прийняти рішення про перейменування Хмельницькому університету управління та права. У результаті навчальному закладу присвоїли ім’я першого Голови Конституційного Суду України Леоніда Юзькова, який родом із Хмельниччини і доклав значних зусиль до становлення та розвитку ХУУПу.

Також, серед іншого, на розгляд народних обранців було запропоновано внести зміни до програми розвитку та відновлення Хмельницького аеропорту. Зокрема, з програми виключили пункт про розроблення проектно-кошторисної документації на будівництво сонячної електростанції на території летовища.

Від вогнеборців знову сьогодні були тривожні новини. На Дунаєвеччині їм довелося гасити масштабну пожежу кафе. На щастя – люди не постраждали. Неспокійно було і в обласному центрі – рятувальники гасили вогонь на Проспекті Миру у колишньому гуртожитку. Там, кажуть, зайнявся сміттєпровід. Людей вчасно евакуювали, а джерело загоряння ліквідували.

Тим часом надзвичайна ситуація сталася в Нетішині. В одній зі шкіл міста хтось розпорошив перцевий газ. Декільком дітям стало зле, їх забрали медики. Працівники ДСНС провели запобіжні заходи і, кажуть, шкідливих викидів, загазованості в приміщенні не виявлено. А тим часом правоохоронці встановлюють причетних до інциденту осіб.

Не минув день і без новин від медиків щодо ситуації з кором. Аналізуючи статистику за тиждень, в Державній установі «Хмельницький лабораторний центр МОЗ України» підрахували, що кількість жителів області, які захворіли на кір, практично не меншає. Тож, на жаль, говорити про те, що хвороба відступає, поки не можна.

Хоч до літа ще далеко, вже сьогодні в місті ведеться підготовка до майбутніх фестивалів, які пройдуть в Хмельницькому. Зокрема, йдеться про «My Fest». Наприклад, хмельничани можуть запропонувати організаторам музичних виконавців, яких вони хочуть почути на молодіжному фестивалі. Опитування триватиме до 1 квітня.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую