ye-logo.v1.2
11 Грудня, 2019

Підсумки дня: перехідні процеси у парафіях, «сюрпризи» з минулого та зимовий екстрим у Хмельницькому

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 899
День, сповнений різноманітних новин, минає...
День, сповнений різноманітних новин, минає.... Фото: blog.i.ua

Якими були новини 14 січня.

На Хмельниччині триває процес переходу парафій Російської православної церкви до Православної церкви України. Сьогодні, власне, з такої новини розпочався інформаційний день, а під його завісу з’явилася ще одна – також про перехід парафій до ПЦУ. Відтак, спочатку стало відомо, що у Волочиському районі християнські громади сіл Писарівка та Кривачинці учора виявили бажання приєднатися до ПЦУ, а вже сьогодні – ще дві громади на Ізяславщині – у Великій Радогощі та Кунові.

В Кам’янці-Подільському продовжують пошуки резервуарів з пально-мастильними матеріалами, закопаними в невідомих місцях ще з часів Другої світової війни. Хоч ємностей ще не знайшли, шукають вихід, як не допустити екологічної катастрофи. Розпочали з будівництва міні-фільтрувальної станції, яка очищуватиме підземні води, які потрапляють до «Лебединого озера» та можуть бути забруднені нафтопродуктами.

Ще один «сюрприз» з минулого у тому ж місті над Смотричем підкинули місцевим науковцям археологічні розкопки. Цього разу – приємний: археологи Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника знайшли під час розкопу скарб - гаманець з десятьма срібними монетами.

А от від медиків маємо невтішні новини: до Хмельницької інфекційної лікарні продовжують поступати хмельничани, які захворіли на кір. Лише за вихідні до медзакладу потрапило 26 хворих, у який діагностували цю небезпечну хворобу. Порівняно з осіннім періодом, кількість хворих на кір зросла удвічі.

Тим часом хмельничани насолоджуються зимою та снігом і, шукаючи зимових розваг, штурмують з санчатами великі та маленькі гірки міста. Серед таких – і відома хмельницька «Ведмежка». Журналісти сайту «Є» пересвідчилися, наскільки екстремальною є гірка та на якому зимовому «виді транспорту» полюбляють кататися хмельничани.

Кому зима – радість, а кому… Хмельницькі безхатьки з настанням морозів мусять шукати теплого прихистку. Одним з таких є міський центр соціальної підтримки та адаптації, що знаходиться у мікрорайоні Ружична. Саме тут вони можуть переночувати, попоїсти, отримати теплий одяг, огляд лікаря й навіть послуги перукаря.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую