ye-logo.v1.2
20 Серпня, 2019

Підсумки дня: медики з автомобілями, а Хмельницький з багаторівневими паркінгами, але без ведмедів

Алла СОБКО Суспільство 786
Під кінець дня поитайте огляд новин і вже завтра... святкуйте День закоханих
Під кінець дня поитайте огляд новин і вже завтра... святкуйте День закоханих. Фото: автора

Яким був день 13 лютого 2019 року читайте у короткому огляді новин.

Цей день уже увійшов в історію і запам’ятається він такими подіями. Насамперед тим, що саме сьогодні, на майдані Незалежності в Хмельницькому відбулася урочиста передача автомобілів для амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Новенькі «Renault Duster», вартістю 580 тисяч гривень за кожен, отримали 23 амбулаторії, ще чотири мають їх отримати найближчим часом.

Тим часом депутати Хмельницької міської ради сьогодні по наприймали трохи важливих для життя міста рішень.

Насамперед, затвердили «Угоду про підготовку кредитного фінансування», укладену між Європейським Банком Реконструкції та Розвитку, Хмельницькою міською радою та Хмельницьким комунальним підприємством «Спецкомунтранс». Вона передбачає отримання 15 мільйонів євро кредиту на 13 років на реконструкцію чинного сміттєзвалища та будівництво сміттєпереробного підприємства.

Та якщо зі сміттям справа просувається, то із МАФами питання все ніяк не вирішиться. Ось і сьогодні, під час сесії, депутати не підтримали проекти рішень про закріплення правил розміщення МАФів у парках та літніх майданчиках у місті. За словами міського голови Олександра Симчишина, зараз тимчасові споруди так і літні майданчики встановлюються «у ручному режимі».

Зате подальшу долю ведмедів Аліси і Тімки вирішили – прийняли рішення передати їх у реабілітаційний центр міжнародної організації «Благодійний фонд імені Лоуренса Ентоні» у місто Самбір, що на Львівщині.

Тим часом, міський голова повідомив, що у Хмельницькому розглядають варіанти розміщення багаторівневих паркінгів, а в подальшому на вулицях міста планується що працюватиме евакуатор, який «збиратиме» автомобілі, які припарковані в неналежному місці, або з порушенням правил паркування. Та поки що все це на рівні ідеї і попередніх розрахунків.

А ось для віруючих православної церкви цей день запам’ятається ще й тим, що релігійна громада села Гвардійське, парафія на честь Успіння Пресвятої Богородиці, на загальних зборах одноголосно вирішила вийти із підпорядкування московського патріархату та приєднатися до Православної Церкви України.

До речі, п’ять років тому, 13 лютого 2014 року до Дня закоханих склали карту щастя України: кількість шлюбів у регіоні за 12 місяців розділили на кількість розлучень за цей же час. На Хмельниччині коефіцієнт щастя виявився трохи вищим за середній по Україні — 6,5 (середній — 5,6).

Читайте також: Чого чекати від 14 лютого 2019 року: прогноз нумеролога
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую