ye-logo.v1.2
18 Жовтня, 2019

Підсумки дня: вибори, гроші та забруднення річки

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1036
Екоінспекція підготувала позов до суду через забруднення річки
Екоінспекція підготувала позов до суду через забруднення річки . Фото: ілюстрація nkontrol.org.ua

Якими були новини 18 квітня.

Добігає кінця четвер, 18 квітня. Тож саме час підбити підсумки, якими новинами був сьогодні наповнений інформаційний простір Хмельниччини. А новини сьогодні були найрізноманітніші: від небезпечних знахідок на Дунаєвеччині та пожежі в Хмельницькому до повідомлень про відкриття велосезону та кращі книги Хмельниччини.

Уже сьогодні стало відомо, як працюватимуть школи обласного центру на наступний день після другого туру виборів президента 21 квітня. Нагадаємо, в день після першого туру виборів, які були 31 березня, більшість хмельницьких шкіл не працювали і навчальний день учні відпрацьовували у суботу, 6 квітня. Втім, цього понеділка, 22 квітня, вихідного у школах Хмельницького не буде. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки Хмельницької міської ради.

Продовжуючи тему виборів стало відомо, що майже 9 тисяч виборців, зареєстрованих на Хмельниччині, змінили місце голосування. Також відомо, що на Хмельниччині віддаватимуть свій голос за президента 4232 мешканці інших регіонів. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

А в «Хмельницькобленерго» пояснили, що робити споживачам, які мали переплату за електроенергію, і яким не перевели переплату з рахунків. Як виявилося, спочатку надлишково сплачені кошти з особових рахунків споживачів в АТ «Хмельницькобленерго» переводили на відповідні особові рахунки споживачів у ТОВ «Хмельницькенергозбут». Нині ж, через зміни у законодавстві, автоматичне переведення коштів припинили.

Пам’ятний знак на честь загиблого військовослужбовця Івана Мельника відкрили сьогодні в Хмельницькому. Встановили його на фасаді ліцею №15 імені Олександра Співачука, де навчався загиблий воїн. З квітами у руках присутні хвилиною мовчання вшанували Героя. Теплими словами згадали про нього найрідніші люди, вчителі. Іван Мельник загинув у віці 22 років під час бойового чергування на взводному опорному пункті. Він був смертельно поранений 25 квітня 2017 року у місті Новгородське, що на Донеччині.

Екоінспекція через суд хоче призупинити діяльність Понінківської картонно-паперової фабрики. За результатами останньої перевірки, проведеної інспекцією 10 квітня 2019 року, було зафіксовано перевищення скиду гранично-допустимих концентрацій по деяким забруднюючим речовинам у річку Хомора. Відомо, що екоінспекція вже підготувала позов до суду про призупинку діяльності ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика - Україна».

Тим часом Хмельницький готується до відкриття велосезону, а Кам’янець-Подільський – до автоперегонів. А для тих хмельничан, які полюбляють ярмаркувати, знову в обласному центрі працюватиме сільськогосподарський ярмарок. Традиційно, у суботу на Прибузькій.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую