emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку [email protected]. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Павло Гірник


ТВОРИ (ДОПИСИ)

Про автора Продовження

За дві криниці до прірви. Частина 1

Цього року, року Божого 2011 від Різдва Христового, стоїть невимовна спека. У селі тільки й розмов про те, що буде голод, а за Радянської України, за Совєтського Союзу все було інакше: і хліб був по 16 копійок, і за пенсію можна було не тільки прожити до наступної, а й відкласти на потім - на чорний день, що все сталося інакше, відколи Україна стала незалежною. Мені прикро це чути, але я промовчую, хіба часом, коли вже зовсім допечуть, то самого себе страшно. Якби не Нодар Думбадзе, якого я майже дослівно знаю напам'ять, якби не Давид Самойлов і Євген
Плужник, якби не Льоня Кисельов і Тарас Шевченко, якби не Борис Олійник і Ліна Костенко, якби ще не багато хто, то я би в цьому світі почувався цілком самотнім.
Минає час. Минаємо в ньому й ми. Але людина, яка вірить у неперервність буття, йде до храму не в натовпі, а осібно молиться тому Богу, який дарує віру і надію отемнілій душі. На спільній дорозі є і битий шлях, і манівці. Хіба що на страшному суді, босі і голі, ми відповімо не лише за свої слова - свідомі чи не свідомі - а й за свої діла. Шлях до Бога - це шлях до себе, до храму в собі, зруйнованого і понищеного, до волі в собі, яка не є сваволею, до совісти і чести вмерти гідно і незалежно "за други своя".

 

Продовження твору можна прочитати тут: 

 

За дві криниці до прірви. Частина 1

За дві криниці до прірви. Частина 2

За дві криниці до прірви. Частина 3

За дві криниці до прірви. Частина 4

За дві криниці до прірви. Частина 5

За дві криниці до прірви. Частина 6

За дві криниці до прірви. Частина 7

За дві криниці до прірви. Частина 8

За дві криниці до прірви. Частина 9

 

теги: павло гірник, за дві криниці до прірви

3 Грудня 2012, 18:20:42 11597 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео


Курси валют на 13.06.2024
купівля
продаж
Міжбанк
$
40.41
40.45
43.46
43.48

Архів новин

<<Червень 2024>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30


«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо